بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی - Bitdefender Internet Security

بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی - ( Bitdefender Internet Security ) بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 2013 - Bitdefender Internet Security 2013

امنیت آرام | Silent Security

بدون هیچ پاپ آپ، بدون هیچ پیکربندی. بدون هیچ وقفه ای . تمام آن چیزی که به عنوان امنیت ساکت، شما در اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر خواهید یافت.

این محصول امنیتی، به صورت یکپارچه آنتی ویروس، ضد هرزنامه، ضد استراق سمع، دیواره آتش و کنترل والدین را ارائه می کند .

بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی ، دارای ابزارهای بی نظیری همچون دیوار آتش دوطرفه، کنترل دسترسی والدین و امنیت کودکان در فضای آنلاین ، امنیت در بانکداری اینترنتی و خریدهای الکترونیکی بوده و با استفاده از آخرین تکنولوژی های مقابله با تهدیدات شبکه ای و اینترنتی، از شما در مقابل ویروس ها، هرزنامه ها و نرم افزارهای جاسوسی و شنود اطلاعات محافظت می کند.

خود را با نرم افزاری که جایگاه نخست را در ارزیابی ها دارد، در امان نگه دارید.

 

ویژگی ها :

- محافظت در مقابل ویروسها، نرم افزارهای جاسوسی، و هرزنامه ها

- دیواره آتش دو طرفه برای حفاظت از ارتباطات اینترنتی

- امنیت در کلیه پرداخت ها و خریدهای الکترونیکی

- جلوگیری از دزدیده شدن اطلاعات شخصی

- حفظ حریم خصوصی در فیس بوک و توییتر

- فراهم آوردن فضایی امن برای فرزندان با آیتم کنترل والدین

 

“When your computer is infected, Bitdefender is the one to go to.”

January 2017 | AV-Test
Bitdefender Internet Security 2017
“Bitdefender software is powerful stuff. It clearly deserves this award.”

January 2017 | AV-Comparatives
Bitdefender 2017
Best Repair 2012
“Its aggregate score is the best of all current security products.”

July 2017 | PC MAG
Bitdefender Antivirus Plus / Total Security / Mobile Security
Product of the Year 2012

 


 

توجــــه:

بیت دیفندر 2017 توسط مجله محبوب PC MAG، بطور رسمی به عنوان "محصول برتر سال" انتخاب شد و همچنین توسط مهمترین موسسات بررسی محصولات امنیتی به نام های AV-Test و AV-Comparatives به عنوان "بهترین آنتی ویروس سال 2017" و "بالاترین قدرت ترمیم در سال 2017" نایل شد. این دستاوردها حاصل امتیازات و جوایز متعددی است که در طول یک سال توسط نهادهای معتبری همچون CNET، Laptop، Magazine، PC PRO، Expert Reviews، Web User، PC Achat و Micro Hebdo به این محصول امنیتی تعلق گرفته است.

 


خلبان خودکار بیت دیفندر™
امنیت آرام ...!

بصورت خودکار کلیه اقدامات امنیتی لازم برای تامین امنیت شما را انجام داده و پیغام های آزار دهنده را به شما نمایش نمی دهد. خلبان خودکار بیت دیفندر در برابرتهدیدات بوجود آمده بهترین تصمیمات را گرفته و عملیات پاکسازی، ترمیم، و قرنتینه نمودن را انجام می دهد.

بدانید هویت شما خصوصی باقی می ماند™
حفاظت حریم خصوصی!

گشت و گذار در اینترنت و شبکه های اجتماعی بدون نگرانی. اطلاعات خصوصی شما دیده نمی شود و یا توسط هکرها به سرقت نمی رود.


پرداخت امن بیت دیفندر™
بانکداری اینترنتی و خرید آنلاین با اطمینان خاطر!

به هنگام استفاده از خدمات بانکداری آنلاین یا خریدهای الکترونیکی،فناوری Safepay با باز کردن تمامی صفحات مورد نیاز شما بصورت مجزا در مرورگر زرهی بـیت دیـفندر، هکرها را پشت سدها نگه می دارد و امنیت خرید اینترنتی شما را فـراهم می کند.

 

 


 

 

 

- محافظت اینترنتی کم نظیر

بیت دیفندر با بهره از فناوری پردازش ابری و با مجازی سازی و شناسایی مخاطرات اینترنتی بر پایه رفتارهای بدخواهانه، پیش از سایر محصولات امنیتی از وقوع تهدیدات جلوگیری می کند.

- امنیت در شبکه های اجتماعی

به دوستان اینترنتی خود اعتماد دارید، اما آیا به کامپیوترهای آنها نیز مورد اعتماد هستند؟ از خودتان و دوستانتان در برابر تهدیدهای اینترنتی که از این اعتماد سوء استفاده می کنند مراقبت کنید. بیت دیفندر لینک هایی که توسط دوستانتان در فیس بوک و توییتر به شما ارسال می شود را بصورت خودکار کنترل کرده، حریم خصوصی شما را در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر حفظ می کند.

- بسیار بسیار سبک

بیت دیفندر 2017 فوق العاده سبک بوده و با برنامه ریزی دقیق، فقط زمانی که کامپیوتر شما بیکار است عملیات اسکن را انجام می دهد و به این ترتیب موجب کاهش سرعت سیستم نمی شود.

- داشبورد My Bitdefender

با داشبورد آنلاین بیت دیفندر می توانید در هر کجا که هستید وضعیت لایسنس و سیستم خود را ملاحظه نمایید و اقدامات لازم مثل اسکن سیستم و کنترل های امنیتی را از راه دور اعمال کنید.

- ویجت امنیتی

بـیت دیـفندر پنل کوچکی را روی دسکتاپ شما قرار می دهد که به سادگی تمامی امور امنیتی را انجام می دهد و علاوه بر آن فایل ها را به سرعت و سهولت برای اسکن سریع ویروس ها، کنترل می کند. درست از روی میزکار شما !

- کنترل دسترسی والدین

والدینی که دوست ندارند فرزندانشان به سایتهای مخرب و غیر اخلاقی دسترسی داشته باشند، می توانند از قابلیت کنترل دسترسی والدین برای هدف خود استفاده کنند. همچنین قادر خواهید بود دسترسی به اینترنت را به ساعت های خاصی محدود کنید و فعالیت فرزندان خود را از راه دور کنترل کنید – حتی در فیس بوک !

- امن سازی پورت های USB

هر گونه فلش درایو متصل شده به کامپیوتر شما را مصون می سازد. بنابراین هرگز نگران به خطر افتادن سیستم خود و دوستانتان از طریق فلش درایوهای آلوده نباشید.

- آنتی ویروس و ضد بدافزار

کامپیوتر شما را در برابر تمامی تهدیدات امنیتی شامل بدافزارها تروجان ها و نرم افزارهای جاسوسی مصون می دارد. همچنین باعث کاهش سرعت نمی شود و بصورت هوشمند، فقط در صورت آزاد بودن منابع سیستم اجرا می شود.

- حالت نجات

اگر بیت دیفندر نتواند تهدیدات الکترونیکی مثل روت کیت ها را از سیستم عامل ویندوز پاکسازی نماید، کامپیوتر شما را ریبوت کرده و در حالت نجات به ترمیم و پاکسازی آن می پردازد.

- اسکنر آسیب پذیری

ویندوز و سایر نرم افزارهای شما را بررسی می کند و درصورت نصب نبودن آخرین وصله های امنیتی، و همچنین در صورت وجود تنظیمات نا امن سیستم، شما را مطلع ساخته و بروزرسانی های لازم را انجام می دهد.

- ضد هرزنامه

امنیت صندوق پست الکترونیکی شما را حفظ کرده و با استفاده از آخرین تکنولوژی هوش مصنوعی، هرگونه هرزنامه را تشخیص داده و از آن جلوگیری می کند.

- دیواره آتش دوطرفه

دیواره آتش دوطرفه بـیت دیـفندر تمامی ارتباطات بی سیم (Wifi) و ارتباطات اینترنتی و شبکه ای شما را کنترل کرده، از دسترسی هکرها به کامپیوترتان جلوگیری می کند.

- خلبان خودکار بیت دیفندر™

بصورت خودکار کلیه اقدامات امنیتی لازم برای تامین امنیت شما را انجام داده و پیغام های آزار دهنده را به شما نمایش نمی دهد. خلبان خودکار بیت دیفندر در برابر تهدیدات بوجود آمده بهترین تصمیمات را گرفته و عملیات پاکسازی، ترمیم، و قرنتینه نمودن را انجام می دهد.

- مشاور جستجو

با بهره گیری از فناوری پردازش ابری، بیت دیفندر به هنگام باز نمودن وب سایتهای آلوده به بدافزار یا خطرناک، به خصوص سایتهایی که با جستجو در Google یا Bing به آنها می رسید، به شما اخطار داده از بروز تهدیدات جلوگیری می کند.

- حفاظت از حریم خصوصی

تهدیدات حریم خصوصی بسیار متنوع هستند. سرویس های ایمیل و مسنجر و کل فعالیت های آنلاین شما ممکن است با مخاطرات فراوانی مواجه شوند. بیت دیفندر 2017 با مجموعه ای از ماجول ها و امکانات قدرتمند، از شما در برابر کلیه مخاطرات نقض حریم خصوصی محافظت می کند.

- حفظ اطلاعات شخصی

بیت دیفندر از کلیه اطلاعات حساس شما محافظت کرده و از سرقت آنها جلوگیری می نماید.

- خرد کننده فایل

با امحاء فایل های حساس مورد نظر شما، این اطمینان را فراهم می کند که هیچ اثر از آنها در سیستمتان باقی نماند.

- اسکن خودکار

اسکن خودکار بیت دیفندر از زمانهایی که سیستم شما بیکار بوده و منابع آن (مثل RAM و CPU) آزاد باشد برای انجام عملیات اسکن و پاکسازی استفاده می کند. به این ترتیب بیت دیفندر سرعت سیستم را کاهش نداده و به هنگام فعالیت کاربران، منابع سیستم را آزاد می سازد – سبک مثل پر !

- پرداخت امن بیت دیفندر™

به هنگام استفاده از خدمات بانکداری آنلاین یا خریدهای الکترونیکی، فناوری Safepay با باز کردن تمامی صفحات مورد نیاز شما بصورت مجزا در مرورگر زرهی بـیت دیـفندر، هکرها را پشت سدها نگه می دارد و امنیت خرید اینترنتی شما را فـراهم می کند.

- رمزنگاری چت ™

کلیه مکالمات صورت گرفته در نرم افزارهای مسنجر و چت (مانند یاهو مسنجر) را رمزنگاری می کند و از استراق سمع هکرها جلوگیری می نماید.

 

“Bitdefender, not far short of perfect. Detection was excellent, as we have come to expect, with very high scores. Stability was flawless.”
May 2017 | Virus Bulletin
“A mega-suite that does just about everything conceivable in the realm of security.”
July 2017 | PC MAG | Bitdefender Total Security

 

 

Minimal system requirements:

Operating system:

- Microsoft Windows XP SP3 (32 bit) , Vista (SP2), Microsoft Windows 7 (SP1), Microsoft - Windows 8

- CPU: 800MHz processor

- Memory (RAM): 1 GB

- Available free hard disk space: 1.8 GB free space (at least 800 MB on the system drive)


Recommended system requirements:


Operating system:

- Microsoft Windows XP SP3 (32 bit), Vista (SP2), Microsoft Windows 7 (SP1), Microsoft Windows 8

- CPU: Intel CORE Duo (1.66 GHz) or equivalent processor

- Memory (RAM): 1 GB (Microsoft Windows XP) , 1.5 GB (Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7 and Microsoft Windows 8)

- Available free hard disk space: 2.8 GB free space (at least 800 MB on system drive)

 

Software requirements:


- Internet Explorer 7 and higher

- .NET Framework 3.5 (automatically installed by Bitdefender if necessary)

- Supports/Integrates with:

- Firefox 3.6 and higher

- Thunderbird 3.0.4

- Outlook 2007, 2010

- Outlook Express and Windows Mail on x8

 

سفارش آنلاین - بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 2013 -1کاربره-1ساله دانلود - download نصب - setup

درباره ما

KEYIRAN فروشگاه تخصصی فروش آنتی ویروس و لایسنس های اورجینال ، در زمینه فروش آنتی ویروس خانگی و فروش آنتی ویروس تحت شبکه (سازمانی،شرکتی) می باشد. کارشناس فروش و پشتیبانی فنی ما با داشتن دانش به روز در زمینه رایانه های شخصی ، امنیت شبکه و محافظت کاربران در برابر نرم افزار های مخرب ، شما را در انتخاب بهترین آنتی ویروس یاری می کنند. ما به شما اطمینان می دهیم بهترین راه حل های امنیتی و آنتی ویروس های اورجینال را ، با قیمت رقابتی خریداری نمایید. KEYIRAN بهترین مکان برای خرید آنتی ویروس به صورت آنلاین است. دریافت بهترین قیمت و تخفیف برای آنتی ویروس های خانگی و آنتی ویروس های تحت شبکه نظیر آنتی ویروس کسپرسکی Kaspersky ، آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender ، آنتی ویروس نورتون Norton ، آنتی ویروس ایست نود32 - ESET nod32 ، آنتی ویروس مک آفی McAfee ، آنتی ویروس آویرا Avira ، آنتی ویروس آواست Avast ، آنتی ویروس تراست پورت TrustPort و دیگر آنتی ویروس ها می باشد. ما تضمین می کنیم که تمامی آنتی ویروس ها و لایسنس های مایکروسافت Microsoft نظیر ویندوز Windows و آفیس Office اورجینال و برای فعال سازی محصول اصلی می باشند و به طور کامل توسط سازنده پشتیبانی می شود. KEYIRAN نمایندگی رسمی فروش آنتی ویروس کسپرسکی ، ESET و مایکروسافت در خاورمیانه و ایران می باشد ، به همین دلیل با خیال راحت و آسوده می توانید به اصالت محصولات ما تکیه کنید. KEYIRAN دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت ، معدن و تجارت) ، دارای نماد از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) می باشد.

نماد اعتماد الکترونیکی

 

نماد اعتماد الکترونیکی