خرید لایسنس آنتی ویروس جی دیتا - خرید لایسنس آنتی ویروس G Data

آنتی ویروس G Data Internet Security برنامه ای حرفه ای برای حفاظت کامپیوتر در برابر ویروس ها ، کرم های اینترنتی ، نرم افزارهای جاسوسی ، تروجان ها ، هکر ها ، حملات فیشینگ و دیگر عوامل خطر آفرین می باشد که به یک دیوار آتشین مخفی و سبک مجهز شده است. طراحی کاربردی ، رابط کاربری جدید و عدم تداخل در بازی های کامپیوتری را می توان از ویژگی های جدید و مهم آن دانست. نرم افزار G Data Internet Security طی چند ثانیه با استفاده از تکنولوژی های مدرن هر نوع ویروس را شناسایی و متوقف می کند و می توان گفت در این عملیات سریعترین نرم افزار در نوع خود می باشد.
در واقع شما با داشتن این محصول از دو نوع آنتی ویروس در یک محصول و همچنین از قابلیت آپدیت های رایگان پایگاه داده های ویروس و پشتیبانی گروه G Data نیز  بهره مند می شوید. اگر شما از شبکه های سازمانی استفاده می کنید G Data می تواند جلوی تمامی انوع کدهای خطرآفرین و فایل های خطرناکی که خود به خود اجرا می شوند را بگیرد و امنیت واقعی را برای شبکه شما فراهم کند. استفاده از تکنولوژی های جدید DoubleScan یا ۲ بار اسکن فایل ها باعث می شود هیچ گونه حفره امنیتی در سیستم شما باقی نماند.
ویژگی های آنتی ویروس G Data Internet Security :

- آنتی ویروس.
– ضد جاسوسی.
– ضد حملات فیشینگ.
– ضد روت کیت ها.
– کنترل کودکان.
– دیوار آتشین.
قابلیت های آنتی ویروس G Data Internet Security :

- ردیابی مداوم ویروس ها.
– یکی از سریعترین آنتی ویروس ها در پاسخ به انواع جدید ویروس.
– استفاده از روش های جدید برای تشخیص ویروس ها مانند بررسی رفتار ، بررسی غیرمستدل یا اکتشافی و تکنولوژی محافظت ابری.
– رابط کاربری جدید بر پایه یک کلیک که تمامی عملیات را به صورت خودکار انجام می دهد.
– اجرای نرم افزار در پس زمینه بدون تاثیر در کارآیی سیستم.
– دیوار آتشین حرفه ای بدون باگ های آزاردهنده.
کاربران آنتی ویروس های G Data ؛ همانطور که می دانید هزاران نفر از یک License مشترک برای فعال سازی آنتی ویروس خود استفاده می کنند و این امر از نظر کمپانی سازنده ، خلاف محسوب می شود ، بنابراین به سرعت آن License را از کار خواهد انداخت. برای جلوگیری از این امر ، KEYIRAN توانسته است License آزمایشی 90 روزه آنتی ویروس G Data Internet Security را برای معرفی این محصول به صورت رایگان ارائه کند. این License از لحظه دریافتِ ایمیلِ حاوی License ، فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و پس از نصب مجدد ویندوز نیز ، قابل استفاده می باشند.
در صورتی که پرسشی دارید یا مایل به خرید انبوه هستید می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

  • Registered Partner Logo

  • Online Reseller Logo

  • ESET Authorized Online Partners

  • نماد اعتماد الکترونیکی