کسپرسکی اینترنت سکیوریتی نسخه فراری - Kaspersky Internet Security Special Ferrari Edition


Kaspersky Internet Security Special Ferrari Edition

 


دو آزمایشگاه کسپرسکی و سکودریا فراری، دو شرکتی که هر دو از لحاظ کارایی بالا، سطح فنی تحسین شده و ایمنی شناخته شده اند، تصمیم گرفته اند نسخه ویژه Ferrari از اینترنت سکیوریتی را عرضه کنند. این برنامه هر آنچه را برای کار و همواره ایمن ماندن در هنگام وب گردی نیاز دارید، از جمله کارهای اداری، بانکی، خرید، بازی برخط و ... دارا است! همچنین ما شبیه ساز ویدئویی آکادمی مجازی فراری را برای دارندگان PCدرکنار این برنامه قرار داده ایم. این برنامه شما را در جایگاه صندلی راننده یک فراری F10 مجازی اما فراواقعی قرار می دهد و به شما امکان می دهد خودرو مسابقه ای خود را هر چقدر دوست دارید و تا سرحد امکان در مسیر آزمایشی مشهور«فیورانو»ی فراری اسکودریا برانید و از آن لذت ببرید.

* دریافت این محصول از طریق پیک می باشد و تعداد محدودی موجود می باشد.

 * این محصول دارای نسخه ی آزمایشی نمی باشد.

 

ویژگی ها

 

حفاظت اصلی

نسخه فراری اینترنت سکیوریتی صاحب همان قابلیت ها و فناوری های اینترنت سکیوریتی است که برنده جوایز متعدد جهانی بوده و محافظتی در کلاس جهانی را برای PC شما در برابر تمام انواع تهدیدهای بدافزاری تضمین می کند. این محصول شامل آیتم های زیر است:

- فناوری و کارایی پیشتاز و برنده

- از دوتا از بهترین شرکت های دنیا 

 

 

محافظت پیشرفته از هویت دیجیتال


محافظت هوشمند آنتی فیشینگ (کلاهبرداری) و صفحه کلید مجازی برنامه، هویت دیجیتال شما را هنگام خرید، امور بانکی یا کار با شبکه های اجتماعی برخط، کاملا ایمن حفظ می کند.

 

گجت دسکتاپی خودرو مسابقه ای منحصر به فرد فراری، همراه با لوگوی جدید لابراتوار کسپرسکی

با استفاده از این گجت دسکتاپی می توانید وضعیت محافظتی رایانه خود را بررسی کنید و به فوریت به قابلیت ها و تنظیمات امنیتی مورد نظر خود دست یابید، کاری که تا کنون هیچ گاه بدین سادگی نبوده است.

 

محافظت آنی فعالانه در برابر تهدیدات اینترنتی

مانع تاثیر مخرب انواع بدافزارهای شناخته شده و شناخته نشده بر کامپیوتر شما می شود.

 

قابلیت وبگردی ایمن برای امنیت آنلاین

با فعال شدن قابلیت Safe Surf دیگر هیچگاه در معرض خطر وب سایت های مهاجم یا مضر قرار نخواهید گرفت. Safe Surfبه طور خودکار وب سایت های ناخواسته را به محض نمایش، بلوکه خواهد کرد. فقط کافی است آن را روشن بگذارید.

 

کنترل والدین موثر و پرامکانات

قابلیت های کنترل والدین پیشرفته این محصول می تواند برنامه ها و دسترسی به وب را مسدود، محدود و گزارش گیری کند؛ لذا کودکان شما در محیط آنلاین ایمن خواهند بود.  

 

حالت منحصر به فرد اجرای ایمن برای برنامه ها و سایت ها

حالت Safe Run به شما امکان می دهد برنامه های مشکوک و وب سایت ها را در محیطی ایزوله و مخصوص اجرا کنید؛ به طوری که آنها قادر به صدمه زدن به سیستم شما نخواهند بود.   

 

 

ابزارهای بهینه سازی رایانه

می توانید از ابزارها و خدمات اضافی که محافظت بهینه را برای رایانه شما به ارمغان می آورند، بهره ببرید. مواردی از قبیل: دیسک نجات، اسکن آسیب پذیری ها، System Restore و پاک کننده تنظیمات و امنیت مرورگر.

تکنولوژی

 

ما از فناوری های امنیتی پیشرفته ای برای محافظت از شما استفاده می کنیم


نسخه فراری کسپرسکی اینترنت سکوریتی دارای گستره ای از فناوری های منحصر به فرد است که حداکثر محافظت را برای خانواده شما به همراه می آورد. و رایانه خانگی یا همراه شما را به طریق زیر از آسیب دور نگاه می دارد:

- محافظت فعال آنی در برابر ویروس ها و سایر بدافزارها
- وبگردی ایمن و نوار ابزار وب کسپرسکی به منظور ایمنی در محیط آنلاین
- بهترین دیواره آتش در سطح خود به منظور دور نگاه داشتن هکرها
- محافظت از اطلاعات شخصی به وسیله صفحه کلید مجازی و آنتی فیشینگ
- حالت Safe Run استثنایی در خصوص وب سایت ها و برنامه های مشکوک
- کنترل والدین پیشرفته با تنظیمات انعطاف پذیر
- محافظت هوشمند آنتی اسپم و آنتی بنر
- بهینه سازی رایانه برای محافظت و کارایی بهتر
- لوح فشرده نجات برای بازنشانی حالت قبلی رایانه آلوده شده
- اسکن و بروزسازی خودکار قابل برنامه ریزی


امنیت:

فناوری های تحسین شده نسخه Ferrari از اینترنت سکیوریتی رایانه شما را در مقابل گستره ای وسیع از تهدیدهای IT محافظت می کند:

    ویروس ها، تروجان ها، کرم ها و سایر بدافزارها، جاسوس افزارها و تبلیغ افزارها
    روت کیت ها، بوت کیت ها و سایر تهدیدهای پیچیده و ترکیبی
    سرقت هویت توسط کی لاگرها (ثبت کننده های ضرب کلید) و بدافزارهای اسکرین کپچر (ثبت کننده صفحه نمایش)
    بات نت ها و شیوه های غیر قانونی مختلف برای ربودن کنترل رایانه
    حملات روز صفر(Zero – Day) و تهدیدهای ناشناخته
    آلودگی های دانلودی به اصطلاح «بزن و دررویی»

آکادمی فراری

 

شبیه ساز ویدئویی آکادمی مجازی فراری

همکاری آزمایشگاه کسپرسکی با اسکودریا فراری فقط به فناوری ها و امکانات تحسین شده نسخه استثنا فراری از اینترنت سکیوریتی ختم نمی شود. ما در این برنامه آکادمی مجازی فراری را نیز برای طرفداران قدیمی اسکودریا فراری و آزمایشگاه کسپرسکی در هر کجای دنیا، گنجانده ایم!

آکادمی مجازی فراری (ساختScuderia Ferrari Marlboro) تمام شور و هیجان مسابقه دادن با یک F10 واقعی را به رایانه شما می آورد و نخستین سیمولاتور ویدئویی مجازی F10 می باشد. هیچ شبیه ساز ویدئویی یا بازی دیگری توانایی ایجاد چنین تجربه واقعی از F10، مسیر مسابقه ای فیورانو و دست و پنجه نرم کردن با شرایط رانندگی را ندارد.

از جمله قابلیت های آکادمی مجازی فراری که می توانید از آنها لذت ببرید:

فراری F10

    F10Ferrari مجازی اما فراواقعی موجب تحسین شما خواهد شد و احساس بودن در یک ماشین مسابقه ای فرمول یک را تا سرحد نهایت خواهید کرد.

راننده ها

تازه در می یابید فلیپ ماسا یا فرناندو آلونسو بودن چگونه است. همه چیز با تمام جزئیات بازسازی شده است؛ از جمله حالت رانندگی آنان، کلاه ها، دستکش ها و حتی اخلاقیات آنها!

نمای دید راننده

می توانید از نگاه ماسا و آلونسو نمای مسیر را ببینید. ارتفاع، عرض و نمای از داخل خودرو، همگی به دقت همانند یک فراری F10 بازسازی شده اند. و یک دوربین که بالای سر راننده نصب شده، تمام فشارها و شیب های جاده را ثبت می کند.


شبیه ساز فراری F10

می توانید توانایی های رانندگی خود را تقویت کنید و با عملکرد شگفت انگیز و دست فرمان، سیستم تعلیق و جعبه دنده Ferrari F10 آشنا شوید.

مسیر آزمایشی فیورانو

وارد یک دنیای مجازی شوید که تمام مسیر آزمایشی فیورانو در آن است؛
جاده و تمام جزئیات جانبی اش با آخرین جزئیات بازسازی شده اند؛ همراه با عواملی که هنگام رانندگی در سرعت های بالا و پایین موثرند.

مسابقه

زمان های مسابقه ای شما به طور خوکار در وب سایت آکادمی مجازی فراری آپلود می شود. لذا می توانید زمان های خود را با دیگر علاقه مندان فراری و کسپرسکی در سرتاسر جهان، مقایسه کنید.


 

نیازمندی های سیستم


    Operating System: Windows XP, Vista, Windows 7 32/64-bit
    Processor: XP: 1.8 GHz or higher; Vista/Seven: 2.4 GHz or higher
    Memory: XP: 1 GB; Vista/Seven: 2 GB
    Video Card: GeForce 6800 GT* or higher / ATI 9800 PRO* or higher
    Space on disk: 1 GB
    DirectX: DirectX 9.0c
    Internet Connection: modem/ADSL
    Input: keyboard, mouse, joypad, joystick, steering wheel/pedals, configuration of multiple controllers with at least 2 analogue axes
    Compatible with: Nvidia 3D Vision; Track IR Enhanced; Matrox TripleHead2Go

 

 

سفار آنلاین - کسپرسکی اینترنت سکیوریتی نسخه فراری دانلود - download نصب - setup


درباره ما

KEYIRAN فروشگاه تخصصی فروش آنتی ویروس و لایسنس‌های اورجینال، در زمینه فروش آنتی ویروس خانگی و فروش آنتی ویروس تحت شبکه (سازمانی، شرکتی) است. کارشناس فروش و پشتیبانی فنی ما با داشتن دانش به روز در زمینه رایانه‌های شخصی، امنیت شبکه و محافظت کاربران در برابر نرم افزار‌های مخرب، شما را در انتخاب بهتر‌ین آنتی ویروس یاری می‌کنند. ما به شما اطمینان می‌دهیم بهتر‌ین راه حل‌های امنیتی و آنتی ویروس‌های اورجینال را، با قیمت رقابتی خریداری نمایید. KEYIRAN بهتر‌ین مکان برای خرید آنتی ویروس به صورت آنلاین است. دریافت بهتر‌ین قیمت و تخفیف برای خرید آنتی ویروس‌های خانگی و خرید آنتی ویروس‌های تحت شبکه نظیر آنتی ویروس کسپرسکی Kaspersky، آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender، آنتی ویروس نورتون Norton، آنتی ویروس ایست نود32 - ESET nod32، آنتی ویروس مک آفی McAfee، آنتی ویروس آویرا Avira، آنتی ویروس آواست Avast، آنتی ویروس تراست پورت TrustPort و دیگر آنتی ویروس‌ها است. ما تضمین می‌کنیم که تمامی آنتی ویروس‌ها و لایسنس‌های مایکروسافت Microsoft نظیر ویندوز Windows و آفیس Office اورجینال و برای فعال‌سازی محصول اصلی است و به طور کامل توسط سازنده پشتیبانی می‌شود. KEYIRAN نمایندگی رسمی فروش آنتی ویروس کسپرسکی، ESET و مایکروسافت در خاورمیانه و ایران است، به همین دلیل با خیال راحت و آسوده می‌توانید به اصالت محصولات ما تکیه کنید. KEYIRAN دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، دارای نماد از ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) است.

نماد اعتماد الکترونیکی