آنتی ویروس تحت شبکه بیت دیفندر - Bitdefender GravityZone

آنتی ویروس تحت شبکه بیت دیفندر از محبوب ترین و قدرتمندترین نرم افزار های امنیتی و ضد ویروس های حال حاضر دنیای کامپیوتر است که توسط کمپانی قدرتمند SOFTWIN طراحی و ارائه شده است. آنتی ویروس تحت شبکه بیت دیفندر (Bitdefender GravityZone) در سال های اخیر به شهرت و محبوبیت قابل توجهی دست یافته و نظر بسیاری از کاربران رایانه ای دنیا را به خود جلب کرده است. آنتی ویروس تحت شبکه بیت دیفندر (Bitdefender GravityZone) دارای یک بانک اطلاعاتی قدرتمند بوده که دارای قابلیت Update و بروز رسانی ساعتی است که آن را همواره در شناسایی و کشف جدیدترین ویروس های دنیا یاری می رساند، از دلایل اصلی برتری آنتی ویروس تحت شبکه بیت دیفندر (Bitdefender GravityZone) نسبت به دیگر رقبای خود، می توان به قدرت بسیار بالا در شناسایی انواع داده های آلوده، محیط کاربری ساده، بهره گیری از جدید ترین فن آوری های روز، قابلیت به روز رسانی سریع بانک اطلاعاتی و قیمت بسیار ارزان آن اشاره کرد.

بستر حفاظتی چند لایه ای
تهدیدات پیچیده نظیر حملاتی که هیچ فایلی از خود به جا نمی گذارد یا جملاتی که با سوء استفاده از سوژه های اجتماعی اقدام به فریب دادن کاربران به انجام رفتارهای خطرناك می کنند و همچنین بدافزارهای مخرب نظیر باج افزارهای پیشرفته ، به راحتی از سد ابزارهای امنیتی سنتی عبور می کنند.
Bitdefender GravityZone  با رویکرد حفاظت چند لایه ای ، امکان رصد و شناسایی چند مرحله ای و واکنش خودکار به تهدیدات را در بستری یکپارچه راهم می آورد.

حفاظت در برابر بهره جوها
مهاجمان در حملات خود اغلب با بکارگیری ابزارهای مرسوم به بهره جو ( Exploit ) و سوء استفاده از آسیب پذیری های سیستم عامل و نرم افزارهای کاربردی رایج، اقدام به رخنه به شبکه سازمان ها می کنند.
فناوری Bitdefender Anti-Exploit با تمرکز بر روی ابزارها و روش های این نوع حملات، بهره جوهای تاکنون ناشناخته را و محصولات پر طرفدار شرکت Microsoft و سایر شرکت های نرم افزاری معروف، شناسایی کرده و حملات آنها را خنثی می کند.
فناوری Process Incpector در راهکار Gravity Zone نیز به طور پیوسته عملکرد پروسه های سیستم را رصد کرده و با تحلیل رفتار آنها، در صورت تشخیص مخرب بودن هر یک، اقدام به متوقف نمودن آن پروسه می کند. برای مثال در حملات باج افزارهای Patya و WannaCry که در آن از آسیب پذیری پودمان SMB سیستم عامل Windows سوء استفاده می شود، سازمان های حفاظت شده توسط راه کارهای Bitdefender حتی در صورت عدم نصب اصلاحیه مربوط و بدون نیاز به هر گونه به روز رسانی در برابر این تهدیدات ایمن بوده اند.

شناسایی بد افزارها و باج افزارهای ناشناخته
فناوری های یادگیری ماشین ( Machine Learning Models ) در محصولات Bitdefender به نحو بسیار موثری بد افزارها و باج افزارهای ناشناخته را کشف و از اجرای آن جلوگیری می کند. این فناوری ها حاوی بیش از ۴۰ هزار مشخصه ایستا و پویا هستند که با اتکاء به تحلیل های انجام شده بر روی بیش از ۵۰۰ میلیون دستگاه تحت حفاظت بیت دیفندر در نقاط مختلف جهان، دائماً در حال به روز رسانی و بهینه سازی می باشند.
فناوری های یادگیری ماشین، توان شناسایی راهکارهای Bitdefender را به طور چشمگیری افزایش داده و در عین حال بر خلاف فناوری های مشابه، میزان شناسایی نادرست (False Positive ) را نیز به شدت کاهش می دهند.

راهکار جامع
علاوه بر قابلیت های کنترل محتوا، دیواره آتش، کنترل برنامه، مبارزه با کلاهبرداری و کنترل دستگاه های ذخیره سازی و ارتباطی، در راهکار GravityZone امکان رمزنگاری کل دیسک نیز به منظور جلوگیری از نشت داده ها فراهم می باشد.

بسته های متنوع
راهکار امنیتی Bitdefender GravityZone برای حفاظت از نقاط پایانی سازمان هاست که هم در شبکه محلی (On-Premise ) و هم به صورت ابری (Cloud ) در قالب بسته های متنوع زیر قابل پیاده سازی می باشد.

ضد بد افزار بیت دیفندر
حفاظت از نقاط پایانی در برابر تهدیدات پیشرفته سایبری و حملات هدفمند.
استفاده از ابزارهای مدیریت امنیت که برای محیط های قدیمی طراحی شده اند، امروزه به جای کمک و آسان کردن کارها، بار سنگین تری بر دوش مدیران شبکه می گذارند. مدیریت یکپارچه امنیت در محیط های متنوع امروزی، نظیر بسترهای مجازی، رایانش ابری و دستگاه های هوشمند همراه، نیازمند ابزارهای مدیریتی نوین است.
راهکارهای امنیتی GravityZone مجموعه ای است از فناوری های امنیتی جهت حفاظت از انواع تهدیدات پیشرفته امروزی، به همراه قابلیت شناسایی برتر بدافزارها توسط  Bitdefender، تحت یک ساختار نوین و کارآمد.

 

   Bitdefender GravityZone Business Security   Bitdefender GravityZone Advanced Business Security   Bitdefender GravityZone Elite Security   Bitdefender GravityZone Ultra Security   Bitdefender GravityZone Enterprise Security   Bitdefender GravityZone Cloud Security for MSPs
ایده آل برای کسب و کارهای کوچک که امنیت ساده و آسان می خواهند.
توصیه شده برای سازمان های متوسط که نیازمند یک راهکار جامع هستند.
راهکاری برای سازمان های متوسط سختگیرانه برای مقابله با تهدیدات پیشرفته هستند.
توصیه شده به شرکت هایی که به دنبال یکپارچه سازی نسل بعدی و پلت فرم EDR هستند. راهکارهای منعطف برای سازمان های بزرگ که از بسترهای مجازی سازی در مراکز داده خود بهره می برند.
توصیه شده برای ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده که از راه دور تمام مشتریان را با یک کنسول محافظت کنند.
نوع نصب
شبکه محلی / ابری شبکه محلی / ابری
شبکه محلی / ابری
ابری شبکه محلی / ابری
ابری
EDR - - - checkmark-1 - افزونه
زیرساخت
Endpoint security Endpoint Security SD Endpoint Security SD Endpoint Security HD Endpoint Security XDR Endpoint Security SD Endpoint Security SD
Datacenter security (SVE) - checkmark-2 checkmark-3 checkmark-4 checkmark-5 checkmark-6
Mobile Security / MDM -

checkmark-7

فقط بر روی شبکه محلی

checkmark-8

فقط بر روی شبکه محلی

- checkmark-9 -
Security for Exchange - checkmark-10 checkmark-11 checkmark-12 checkmark-13 افزونه
فن آوری ها
Machine Learning AV checkmark-14 checkmark-15 checkmark-16 checkmark-17 checkmark-18 checkmark-19
Anti-exploit checkmark-20 checkmark-21 checkmark-22 checkmark-23 checkmark-24 checkmark-25
Application Control (Whitelisting) - -

checkmark-26

فقط بر روی شبکه محلی
- checkmark-27 -
HyperDetect - - checkmark-28 checkmark-29

checkmark-30

افزونه

افزونه
Endpoint integrated Sandbox - - checkmark-31  

checkmark-32

افزونه

افزونه
Visibility of suspicious activities - - checkmark-33 checkmark-34 - افزونه
Process Inspector checkmark-35 checkmark-36 checkmark-37 checkmark-38 checkmark-39 checkmark-40
Clean up checkmark-41 checkmark-42 checkmark-43 checkmark-44 checkmark-45 checkmark-46
Smart Centralized Scanning

Ability to offload scanning to central dedicated appliance

- checkmark-47 checkmark-48 checkmark-49 checkmark-50 افزونه
Patch Management افزونه افزونه افزونه  افزونه افزونه
 افزونه
Full Disk Encryption افزونه افزونه 
افزونه 
افزونه
 افزونه
افزونه
Security for AWS

Protection for AWS machines managed from the same cloud console

افزونه افزونه افزونه
 افزونه
-  افزونه
Hypervisor Introspection
 

checkmark-51

فقط بر روی شبکه محلی

  checkmark-52  
Licensing بسته
بسته
بسته
 بسته
انتخابی انتخابی
Data center licensing

Dedicated CPU licensing for virtual servers

- - - - checkmark-53 -
توضیحات پوشش ایستگاه های کاری و سرور ها ، 30 درصد از کل لایسنس می تواند به سرورها اختصاص داده شود. پوشش ایستگاه های کاری، سرور ها، دستگاه های همراه و صندوق های پستی Exchange ، 35% از کل لایسنس می تواند به سرور ها اختصاص داده شود. پوشش ایستگاه های کاری، سرور ها، دستگاه های همراه و صندوق های پستی Exchange ، 35% از کل لایسنس می تواند به سرور ها اختصاص داده شود. پوشش ایستگاه های کاری، سرور ها، دستگاه های همراه و صندوق های پستی Exchange ، 35% از کل لایسنس می تواند به سرور ها اختصاص داده شود. پوشش بستر ها و نقاط مورد نیاز به هر یک از اجزای تهیه شده، لایسنس جداگانه اختصاص داده می شود. هیچ لایسنسی برای مشتری نیاز نیست، سرویس به صورت اشتراک ماهانه می باشد و در پایان هر ماه پرداخت انجام می شود.
 استعلام قیمت استعلام قیمت  استعلام قیمت موجود نیست  استعلام قیمت موجود نیست
 دریافت کاتالوگ دریافت کاتالوگ دریافت کاتالوگ  دریافت کاتالوگ  دریافت کاتالوگ دریافت کاتالوگ

 

 

مقایسه عملکرد آنتی ویروس تحت شبکه بیت دیفندر گرویتی زون ( Bitdefender GravityZone )مقایسه عملکرد آنتی ویروس تحت شبکه بیت دیفندر گرویتی زون ( Bitdefender GravityZone )

 

درباره ما

KEYIRAN فروشگاه تخصصی فروش آنتی ویروس و لایسنس‌های اورجینال، در زمینه فروش آنتی ویروس خانگی و فروش آنتی ویروس تحت شبکه (سازمانی، شرکتی) است. کارشناس فروش و پشتیبانی فنی ما با داشتن دانش به روز در زمینه رایانه‌های شخصی، امنیت شبکه و محافظت کاربران در برابر نرم افزار‌های مخرب، شما را در انتخاب بهتر‌ین آنتی ویروس یاری می‌کنند. ما به شما اطمینان می‌دهیم بهتر‌ین راه حل‌های امنیتی و آنتی ویروس‌های اورجینال را، با قیمت رقابتی خریداری نمایید. KEYIRAN بهتر‌ین مکان برای خرید آنتی ویروس به صورت آنلاین است. دریافت بهتر‌ین قیمت و تخفیف برای خرید آنتی ویروس‌های خانگی و خرید آنتی ویروس‌های تحت شبکه نظیر آنتی ویروس کسپرسکی Kaspersky، آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender، آنتی ویروس نورتون Norton، آنتی ویروس ایست نود32 - ESET nod32، آنتی ویروس مک آفی McAfee، آنتی ویروس آویرا Avira، آنتی ویروس آواست Avast، آنتی ویروس تراست پورت TrustPort و دیگر آنتی ویروس‌ها است. ما تضمین می‌کنیم که تمامی آنتی ویروس‌ها و لایسنس‌های مایکروسافت Microsoft نظیر ویندوز Windows و آفیس Office اورجینال و برای فعال‌سازی محصول اصلی است و به طور کامل توسط سازنده پشتیبانی می‌شود. KEYIRAN نمایندگی رسمی فروش آنتی ویروس کسپرسکی، ESET و مایکروسافت در خاورمیانه و ایران است، به همین دلیل با خیال راحت و آسوده می‌توانید به اصالت محصولات ما تکیه کنید. KEYIRAN دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، دارای نماد از ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) است.

نماد اعتماد الکترونیکی