قوانین

قوانین فروش:
1 - تمامی مشترکین و نمایندگان موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط KEYIRAN می باشند و در صورت عدم رعایت این شروط و قوانین مسئولیتی متوجه KEYIRAN نخواهد شد. در این متن از KEYIRAN با عنوان “سرویس دهنده ، وب سایت” نام برده خواهد شد و مشتری یا کاربر KEYIRAN با عنوان “مشترک، کاربر” نامیده خواهند شد. KEYIRAN نیز متعهد می گردد که در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، خدمات خود را با شرایط ذکر شده به کاربر ارائه نماید.
2 - تمامی کاربران باید به صورت کامل و دقیق مشخصات بخش خریدار نظیر نام - نام خانوادگی - ایمیل - شماره تماس همراه یا ثابت را تکمیل نمایند و به استناد آیین نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۸ قانون تجارت الکترونیکی، ماده یک بند د “کالاهای ساخته شده با مشخصات فردی مصرف کننده که به طور واضح جنبه شخصی دارند یا اینکه به دلیل طبیعت آنها نمی توانند بازپس داده شوند و یا اینکه به سرعت قابلیت فساد و خرابی دارند.” حق انصراف از معامله برای مصرف کننده ساقط می گردد، بدین منظور پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه، مصرف کننده به هیچ عنوان حق انصراف از خرید را نخواهد داشت.
3 - پیش از خرید محصولات ، ابتدا آخرین نسخه آزمایشی محصولات (Trial) را نصب کنید و از سازگار بودنِ آن با ویندوز ، اندروید و دستگاه خود مطمئن شوید ، سپس اقدام به خرید محصول نمائید.
4 - بعد از خرید محصولات "چند کاربر" یا "چند دستگاه" یک عدد لایسنس به همان تعداد کاربر ( دستگاه ) دریافت خواهید کرد به عنوان مثال بعد از خرید یک عدد لایسنس 3 کاربر ( 3 دستگاه ) با مدت زمان یک ساله ، یک عدد لایسنس 3 کاربر ( 3 دستگاه ) با مدت زمان یک ساله دریافت خواهید کرد نه سه عدد لایسنس 1 کاربر (1 دستگاه ) یک ساله و از زمان اولین فعال سازی ، اعتبار لایسنس 3 کاربر ( 3 دستگاه ) شروع می شود.
5 - مسئولیت نگهداری از لایسنس های اختصاص داده شده به کاربر به عهده کاربر (مشترک) می باشد و در صورت منتشر شدن لایسنس توسط کاربر به دیگر اشخاص، KEYIRAN هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات به وجود آمده نخواهد داشت.
نکته : شایان ذکر است لایسنس های ارایه شده نزد KEYIRAN کاملا محفوظ بوده و هیچ گاه توسط سرویس دهنده در اختیار افراد دیگر قرارداده نخواهد شد.
6 - سرویس دهنده حق تصمیم بر ارائه هر یک از سرویس ها را برای خود محفوظ می دارد و در حالت هایی که امکان ارائه یکی از سرویس ها از نظر فنی، قانونی و یا هر دلیل دیگر وجود نداشته باشد سرویس مشترک مذکور را لغو می نماید و وجه دریافت شده کاملا به مشترک بازگردانده خواهد شد.
7 - پس از ثبت سفارش توسط کاربر به هیچ عنوان امکان عودت وجه و لغو سفارش بدون دلیل معتبر نمی باشد. تنها در صورتی امکان عودت و بازگشت وجه پرداختی وجود دارد که سرویس دهنده قادر به ارائه لایسنس درخواستی شما در مدت زمان تعیین شده نباشد و محصول خریداری شده غیر اورجینال باشد.
8 - بعد از خرید محصولات "چند کاربر" یا "چند دستگاه" ممکن است از سایت KEYIRAN "یک کاربر" یا "یک دستگاه" هدیه دریافت کنید به عنوان مثال بعد از خرید یک عدد لایسنس 3 کاربر ( 3 دستگاه ) با مدت زمان یک ساله ، ممکن است دو عدد لایسنس 2 کاربر ( 2 دستگاه ) با مدت زمان یک ساله دریافت نمایید. ارسال هدایای سایت KEYIRAN به صورت خودکار انجام می شود بنابراین امکان ارسال هدیه توسط کارشناسان فروش سایت KEYIRAN وجود ندارد.
9 - امکان صدور فاکتور رسمی برای محصولات خانگی وجود ندارد و فقط یک صورتحساب اینترنتی صادر می شود که از طریق ایمیل برای کاربر ارسال می گردد. برای توضیحات بیشتر قبل از خرید محصول با واحد فروش تماس بگیرید.
10 - قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر می باشد و تمامی محصولات که به صورت باکس فروخته می شوند در صورت باز نشدن باکس توسط کاربر یا عدم صدمه فیزیکی به باکس قابلیت عودت دارند و فقط هزینه برگشت کالا بر عهده کاربر می باشد.

قوانین محصولات :

1 - در صورتیکه هر یک از برند های ارائه شده در سایت KEYIRAN، کاربران ایرانی را تحرم کنند و این تحریم موجب از کار افتادن و یا مسدود شدن محصولات خریداری شده توسط کاربران گردد KEYIRAN هیچ گونه مسئولتی در قبال محصولات فروخته شده نخواهد داشت و امکان پرداخت خسارت، تغییر و یا تعویض محصول به کاربران محترم را نخواهد داشت.
2 - لایسنسهای ارائه شده تنها قابل استفاده بر روی همان تعداد کامپیوتری است که در سایت درج شده و در صورت استفاده بر روی بیش از تعداد مجاز، از سوی شرکت تولید کننده در BlackList قرار گرفته و KEYIRAN نیز مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.
3 - سرویس دهنده متعهد می گردد تا لایسنس های کاملا اورجینال در اختیار مشترک قرار دهد.
4 - محصولات خانگی Kaspersky :
شرکت Kaspersky تعداد فعال سازی هر یک از محصولات کسپرسکی خانگی را به تعداد 2 بار در سال کاهش داده است، برای مثال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی مولتی دیوایس 2 دستگاه جهت استفاده برای 2 دستگاه ( 2 کاربر ) و در مجموع 4 بار فعال می شود. جهت هر گونه کمک بیشتر در این مورد کاربران می بایست با پشتیبانی آنلاین کسپرسکی به آدرس زیر رجوع کنند my.kaspersky.com شرکت کسپرسکی و نمایندگان رسمی هیچ مسئولیتی در قبال افزایش تعداد فعال سازی کدها ندارد. تمامی محصولات ارائه شده در سایت ویژه استفاده در ایران و خاورمیانه می باشند.
5 - محصولات خانگی ESET :
5-1 شرکت ESET از سال 2019 کاربران ایرانی را تحریم کرده است، در صورتیکه محصولات این شرکت در ایران فعال نشود و یا امکان دریافت آپدیت در ایران متوقف شود و یا لایسنس های فعال شده توسط شرکت ESET در ایران مسدود شوند هیچ گونه مسئولیتی بر عهده سرویس دهنده (KEYIRAN) نخواهد بود.
5-2 به دلیل تحریم تمامی محصولات ESET به صورت فعال شده برای کاربران ارسال می گردد و امکان ثبت در سایت my.eset.com وجود دارد. اعتبار محصولات ESET از زمان خرید محصول آغاز می گردد.  به علت تحریم ها برای خرید محصولات ESET لطفا از ایمیل های با دامنه ir استفاده ننمایید. از نام و نام خانوادگی انگلیسی استفاده نمایید.از دامنه‌های شرکتی و از کلمه ها یا اعداد که ویژه کشور ایران هستند ( Tehran ، 021 ، IR ) استفاده نکنید. ترجیحا از ایمیلهای عمومی yahoo ، gmail ، outlook ، live وprotonmail و... استفاده نمایید.
5-3 ممکن است با توجه به فروش ویژه هایی که شرکت ESET دارد بجای محصول ESET NOD32 Antivirus محصول کامل ESET Internet Security برای کاربران با همان تعداد کاربری که خریداری کرده اند ارسال شود.

6 - محصولات خانگی Norton :
شرکت Symantec فعال سازی و بروزرسانی آنتی ویروس ها را برای کاربران ایرانی محدود نموده است و طبق قوانین این شرکت خدماتی به کاربران ایرانی ارائه نمی شود و استفاده از این آنتی ویروس ، فقط از طریق تغییر IP امکانپذیر می باشد و KEYIRAN هیچ گونه مسئولیتی در قبال فعال سازی و استفاده این محصول در ایران ندارد.
7 - محصولات خانگی McAfee :
شرکت McAfee فعال سازی و بروزرسانی آنتی ویروس ها را برای کاربران ایرانی محدود نموده است و طبق قوانین این شرکت خدماتی به کاربران ایرانی ارائه نمی شود و استفاده از این آنتی ویروس ، فقط از طریق تغییر IP امکانپذیر می باشد و KEYIRAN هیچ گونه مسئولیتی در قبال فعال سازی و استفاده این محصول در ایران ندارد.
8 - محصولات خانگی Avira :
شرکت Avira در تاریخ 2021/07/01 به شرکت امریکایی NortonLifeLock واگذار شده است و با توجه به اینکه شرکت از سیاست های امریکا پیروی می کند ، لایسنس های این برند دیگر در ایران قابل استفاده نیست و در صورت فعال سازی در ایران مسدود خواهند شد.
9 - محصولات خانگی Avast :
به دلیل تحریم کشور ایران ، از تاریخ 21-02-2018 شرکت Avast فعال سازی و بروزرسانی آنتی ویروس ها را برای کاربران ایرانی محدود نموده است و طبق قوانین این شرکت خدماتی به کاربران ایرانی ارائه نمی شود و استفاده از این آنتی ویروس ، فقط از طریق تغییر IP امکانپذیر می باشد و KEYIRAN هیچ گونه مسئولیتی در قبال فعال سازی و استفاده این محصول در ایران ندارد.
10 - محصولات خانگی Trend Micro:
به دلیل تحریم کشور ایران ، از تاریخ 13-07-2019 شرکت Trend Micro فعال سازی و بروزرسانی آنتی ویروس ها را برای کاربران ایرانی محدود نموده است و طبق قوانین این شرکت خدماتی به کاربران ایرانی ارائه نمی شود و استفاده از این آنتی ویروس ، فقط از طریق تغییر IP امکانپذیر می باشد و KEYIRAN هیچ گونه مسئولیتی در قبال فعال سازی و استفاده این محصول در ایران ندارد.
11 - محصولات مایکروسافت :
لایسنس های ویندوز MSDN که با قیمت پایین تری به فروش می رسند،کاملا قانونی و اورجینال بوده و  KEYIRAN این لایسنس ها را تا 6 ماه بعد از فروش ضمانت می کند و این لایسنس ها قابلیت نگهداری ندارند و باید در کمتر از 7 روز فعال گردند و در صورت بروز مشکل، لایسنس جدید در اختیار مشتری می گذارد. این لایسنس از نوع لایسنس های ارزان قیمت مایکروسافت می باشد و طبق قوانین شرکت مایکروسافت نصب و فعالسازی تنها یک مرتبه بر روی یک سخت افزار صورت می گیرد ، توجه داشته باشید نصب و فعالسازی مجدد حتی بر روی سیستم اول از طریق وارد کردن لایسنس وجود ندارد. از لحاظ دریافت آپدیت ها و استفاده از Store ویندوز نیز هیچ تفاوتی با لایسنس Retail ندارد. توصیه ما به خریداران این لایسنس بعد از نصب و فعال سازی ویندوز از پارتیشن ویندوز و لایسنس بکاپ بگیرند و مانند ویندوزهای اورجینال لپ تاب برای نصب مجدد آن را Restore نمایند. در صورت نداشتن بکاپ به صورت Activate by Phone فعال خواهد شد.
لایسنس های ویندوز Retail  به قطعات سخت افزاری کامپیوتر حساسیت ندارند و بالا ترین درجه لایسنس برای نسخه های خانگی ویندوز می باشد و طبق قوانین شرکت مایکروسافت تعداد فعال سازی آنلاین این لایسنس نامحدود (حدودا 10 مرتبه) می باشد.این لایسنس ها از نماینده رسمی مایکروسافت تهیه می شوند.
12 - شرکت های سازنده محصولات امنیتی قوانین خاص خود را دارند و ما فقط بخشی از این قوانین که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد را ذکر کرده ایم و مرجع اصلی این قوانین در سایت سازنده موجود می باشد و بدیهی است با تغییر قوانین این شرکت ها ، KEYIRAN مسئولیتی در قبال آن ندارد.

قوانین پشتیبانی :

1 - تمامی کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را از طریق سیستم پشتیبانی و در ساعات اداری از طریق تماس تلفنی پیگیری نمایند.
2 - سرویس دهنده (KEYIRAN) متعهد می شود تا تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات مربوط به پشتیبانی سرویس مربوطه انجام دهد تا رضایت کاربر را جلب نماید.
3 - پشتیبانی برای حل مشکلات احتمالی در لایسنس های فروخته شده فقط از طریق برنامه AnyDesk و برنامه های مشابه امکانپذیر است.
4 - در صورتی که کاربر در هنگام خرید مشخصات بخش خریدار نظیر نام - نام خانوادگی - ایمیل - شماره تماس همراه یا ثابت را تکمیل نکرده باشد و یا اطلاعات کذب ثبت کرده باشد هیچ گونه خدمات گارانتی و پشتیبانی به او ارائه نخواهد شد و برای رفع این مشکل کاربر می بایست تصویر کارت ملی خود را جهت احراز هویت برای کارشناسان ارسال و اطلاعات خود را در ناحیه کاربری ویرایش نماید.

درباره ما

KEYIRAN فروشگاه تخصصی فروش آنتی ویروس و لایسنس‌های اورجینال، در زمینه فروش آنتی ویروس خانگی و فروش آنتی ویروس تحت شبکه (سازمانی، شرکتی) است. کارشناس فروش و پشتیبانی فنی ما با داشتن دانش به روز در زمینه رایانه‌های شخصی، امنیت شبکه و محافظت کاربران در برابر نرم افزار‌های مخرب، شما را در انتخاب بهتر‌ین آنتی ویروس یاری می‌کنند. ما به شما اطمینان می‌دهیم بهتر‌ین راه حل‌های امنیتی و آنتی ویروس‌های اورجینال را، با قیمت رقابتی خریداری نمایید. KEYIRAN بهتر‌ین مکان برای خرید آنتی ویروس به صورت آنلاین است. دریافت بهتر‌ین قیمت و تخفیف برای خرید آنتی ویروس‌های خانگی و خرید آنتی ویروس‌های تحت شبکه نظیر آنتی ویروس کسپرسکی Kaspersky، آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender، آنتی ویروس نورتون Norton، آنتی ویروس ایست نود32 - ESET nod32، آنتی ویروس مک آفی McAfee، آنتی ویروس آویرا Avira، آنتی ویروس آواست Avast، آنتی ویروس تراست پورت TrustPort و دیگر آنتی ویروس‌ها است. ما تضمین می‌کنیم که تمامی آنتی ویروس‌ها و لایسنس‌های مایکروسافت Microsoft نظیر ویندوز Windows و آفیس Office اورجینال و برای فعال‌سازی محصول اصلی است و به طور کامل توسط سازنده پشتیبانی می‌شود. KEYIRAN نمایندگی رسمی فروش آنتی ویروس کسپرسکی، ESET و مایکروسافت در خاورمیانه و ایران است، به همین دلیل با خیال راحت و آسوده می‌توانید به اصالت محصولات ما تکیه کنید. KEYIRAN دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، دارای نماد از ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) است.

نماد اعتماد الکترونیکی