کسپرسکی وان - Kaspersky ONE

 

Kaspersky ONE

 

در دنیای امروز، همه ما حامل چندین دستگاه دیجیتال هستم كه نیازمند محافظت در برابر تبهكاران سایبری است. اكنون، Kaspersky ONE این مهم را از هر زمان دیگری ساده‌تر كرده است. فقط با یك لایسنس، می‌توانید به راحتی از همه نوع رایانه‌های شخصی، دستگاه‌های مكینتاش، اسمارت فون‌ها و تبلت‌های آندرویدی خود، در كنار یكدیگر محافظت نمایید.

 
کسپرسکی وان

امنیت جامع در جهانی چندابزاری

در دنیای امروز، همه ما حامل چندین دستگاه دیجیتال هستم كه نیازمند محافظت در برابر تبهكاران سایبری است. اكنون، Kaspersky ONE این مهم را از هر زمان دیگری ساده‌تر كرده است. فقط با یك لایسنس، می‌توانید به راحتی از همه نوع رایانه‌های شخصی، دستگاه‌های مكینتاش، اسمارت فون‌ها و تبلت‌های آندرویدی خود، در كنار یكدیگر محافظت نمایید.

برای مثال، با Kaspersky ONE (برای پنج دستگاه) ، قادر خواهید بود از:

کسپرسکی وان - Kaspersky ONE- دسكتاپ خانگی‌تان، به علاوه دو لپ‌تاپ و دو تلفن هوشمند یا
- دو تبلت، دو اسمارت فون و یك دستگاه مكینتاش یا
- دو لپ‌تاپ، دو اسمارت فون و یك تبلت محافظت كنید.

دیگر بستگی به خودتان دارد، كه چگونه از محصول امنیتی تقدیر شده لابراتوار كسپرسكی برای برآورده كردن نیازهای حفاظتی خود بهره بگیرید.

محافظت از PC ویندوزی

مطمئن باشید رایانه ویندوزی شما با عالی‌ترین بسته امنیتی دنیا تحت محافظت خواهد بود. خرید الكترونیكی انجام دهید، كارهای بانكی‌تان را انجام دهید، وبگردی كنید و از شبكه‌های اجتماعی برخط استفاده كنید؛ با علم به اینكه در برابر تمام تهدیدها (حتی آنها كه هنوز شناسایی نشده‌اند) تحت حفاظت خواهید بود.

محافظت از اسمارت‌ فون‌ها

شما در خصوص تلفن‌ هوشمندتان، با همان آسیب‌پذیری‌هایی كه در رایانه خود مواجهید، روبه‌رو هستید. لذا بایستی به دقت از آن محافظت كنید. به علاوه می‌توانید در صورت سرقت یا مفقود شدن تلفن همراه خود، آن را جستجو، مسدود یا پاك كنید.

محافظت از تبلت‌های آندرویدی

می‌توانید آخرین اپلیكیشن آندروید را به سرعت دانلود كنید. اما به همان راحتی امكان دارد یك ویروس نیز به همراه آن بارگذاری نمایید! به مدد اسكن بلادرنگ و بروزرسانی‌های دوره‌ای مرتب، از خود در برابر این تهدیدها محافظت كنید.

محافظت از دستگاه‌های مكینتاش

گرچه شاید مك شما به طور خاص هدف حملات نباشد، اما باز هم می‌تواند معبری برای ویروس‌های PC از طریق شما به دستگاه‌های افرادی از خانواده، دوستان یا همكاران باشد كه از PC استفاده می‌كنند.

محافظت از رایانه

می‌دانید كه PC شما نیازمند محافظت است. اطمینان داشته باشید كه این محصول بهترین راه‌حل امنیتی جهان برای امنیت PC ویندوزی شماست. خرید كنید، كارهای بانكی‌تان را انجام دهید، وبگردی كنید و از شبكه‌های اجتماعی برخط استفاده كنید؛ با علم به اینكه در برابر تمام تهدیدها (حتی آنها كه هنوز شناسایی نشده‌اند) تحت حفاظت خواهید بود.

با Kaspersky ONE، رایانه شما به وسیله Kaspersky Internet Security 2012تحت حافظت خواهد بود. این محصول محافظت تركیبی خلاقانه‌ای ارائه می‌دهد تا بتوانید خود را در برابر تهدیدهای پیچیده روزافزون كنونی ایمن نگه دارید. چه در حال خرید، انجام امور بانكی و استفاده از شبكه‌های اجتماعی آنلاین باشید، می‌توانید اطمینان كامل داشته باشید كه جزئیات حساب كاربری‌تان امن است، امكان لغزیدنتان به وب‌سایت‌های خطرناك وجود ندارد و از دوستان خود فقط پیام‌های امن و مطمئن را دریافت خواهید كرد.

قابلیت‌های كلیدی

- عكس‌العمل سریع و بلادرنگ در برابر تهدیدهای تازه
- تشخیص پیشگیرانه بدافزارهای ناشناخته و جدید
- تشخیص پیشرفته فیشینگ و سرقت هویت
- بازگشتن (Rollback) به حالت پیش از فعالیت‌های مخرب بدافزارها
- ایمن‌سازی خرید، انجام امور بانكی و استفاده از شبكه‌های اجتماعی برخط
- بهترین دیواره آتش (firewall) دوطرفه
- كنترل‌های والدین ( فوق‌العاده و تقدیر شده)

فناوری‌های كلیدی

- محافظت بلادرنگ در برابر هرزنامه‌ها، جاسوس افزارها و ویروس‌های جدید
- حفاظت پیشگیرانه در برابر بدافزارهای ناشناخته
- بروزرسانی‌های منظم و كم‌حجم
- آنتی فیشینگ برای محافظت از هویت دیجیتالی شما
- صفحه كلید مجازی برای مقابله با بدافزارهای ضبط صفحه نمایش و كی‌لاگرها
- پویش هوشمند برای كارایی حداكثری
- فایروال دوطرفه كه حملات هكرها را مسدود می‌كند
- محافظت ضدهرزنامه قدرتمند كه ایمیل‌های ناخواسته و خطرناك را فیلتر می‌كند.
- كنترل‌های والدین پیشرفته كه زمینه پاسخگویی و ایمنی آنلاین كودكان شما را تضمین می‌كند.
- حالت اجرای ایمن (Safe Run) كه اجازه می‌دهد هر برنامه، فایل، ایمیل یا وب‌سایت مشكوكی را باز كنید.
- پشتیبانی تلفنی و گفتگوی زنده رایگان
- پشتیبانی وبی و ایمیلی 7/24رایگان

محافظت از مکینتاش

محبوبیت روزافزون مك‌ها آنها را برای بدافزارها نیز جذاب نموده است. ولی گرچه شاید مك شما به طور خاص هدف حملات نباشد، اما باز هم می‌تواند معبری برای ویروس‌های PC از طریق شما به دستگاه‌های افرادی از خانواده، دوستان یا همكاران باشد كه از PC استفاده می‌كنند.

راه‌حل مكنیتاش Kaspersky ONE امكان حفاظت بلادرنگ در برابر بیش از 300 هزار تهدید اینترنتی جدید را كه هرروزه مشاهده می‌شوند، از جمله آنهایی كه خصوصا هدفشان مك‌ها است، فراهم می‌كند. كسپرسكی این اطمینان را برایتان حاصل می‌كند كه از دستگاه شما تروجان‌ها، كرم‌ها و ویروس‌های خطرناك به دستگاه افرادی از خانواده، دوستان و همكاران كه از PC استفاده می‌كنند، منتشر نخواهد شد.

فناوری‌های كلیدی

- اسكن بلادرنگ(Real – Time) فایل‌ها، دانلودهای اینترنتی و پیوست ایمیل‌ها
- مانیتورینگ مبتنی بر فناوری‌ ابری روی برنامه‌ها و وب‌سایتها
- ممانعت از آلودگی PCهای موجود در شبكه توسط مك شما
- اعلام هشدار در صورت مشكوك یا خطرناك بودن یك وب‌سایت
- افعالیت در پس زمینه؛ درنتیجه سرعت سیستم را كند نمی‌كند
- رابط به سبك مكینتاش و با كاربری آسان و آشنا

محافظت از تبلت

محافظت اساسی ضدویروسی برای تبلت آندرویدی شما

می‌توانید آخرین اپلیكیشن آندروید را به سرعت دانلود كنید. اما به همان راحتی امكان دارد یك ویروس نیز به همراه آن بارگذاری نمایید! به مدد اسكن بلادرنگ و به روزرسانی‌های دوره‌ای مرتب، از خود در برابر این تهدیدها محافظت كنید. بسته حفاظتی Kaspersky ONE برای تبلت‌ها، مطمئن‌ترین حفاظت ضدویروسی موجود را برای تبلت شما فراهم می‌كند.

Kaspersky Tablet Security با پایگاه داده‌ای قوی از امضاهای بدافزارها، اسكن بلادرنگ فایل‌ها و برنامه‌های دانلودی و آپدیت‌های دوره‌ای و كم‌حجم، اطمینان حاصل می‌كند شما همواره در برابر هر جور نرم‌افزار مخرب یا فریب‌آمیز، ایمن باشید.

فناوری‌های كلیدی

- محافظت بلادرنگ در مقابل ویروس‌ها، جاسوس افزارها، تروجان‌ها، بات‌ها و امثالهم
- بروزرسانی منظم و كم‌حجم كه سرعت سیستم را هم پایین نمی‌آورد.
- اسكن برنامه‌های بارگذاری شده به دنبال ویروس‌ها
- Desktop Security Gadget،وجین كسپرسكی ، موسس و مدیرعامل كسپرسكی


محافظت از موبایل

امنیت اساسی موبایل در برابر مفقودی، سرقت، فصولی، ویروس‌ها و هرزنامه‌ها


دستگاه‌های همراه نقطه حساس جدیدی برای حملات بدافزارها محسوب می‌شوند. شما در خصوص تلفن‌ هوشمندتان، با همان آسیب‌پذیری‌هایی كه در رایانه خود مواجهیه، روبه‌رو هستید. لذا بایستی به دقت از آن محافظت كنید. به علاوه می‌توانید در صورت سرقت یا مفقود شدن تلفن همراه خود، آن را پیدا، مسدود یا پاك كنید.

بسته حفاظتی Kaspersky ONE با تلفیق سیستم دفاعی خلاقانه‌ ضدسرقت با شیوه حفاظتی پیشرفته در برابر تهدیدهای اینترنتی، از امنیت اسمارت‌فون شما حصول اطمینان می‌كند. چه گوشی شما دزدیده یا گم شود یا هنگام گشتن در اینترنت هدف مهاجمان قرار گیرد، می‌دانید كه داده‌های شخصی‌تان همواره در امنیت هستند.

 

قابلیت‌های كلیدی

- تلفن مسروقه را غیرفعال یا پاك می‌كند؛ حتی اگر سیم‌كارت آن عوض شده باشد.
- فناوری پیشرفته‌ »یابنده تلفن» كه مختصات آن را در Google Maps می‌دهد.
- مسدودسازی تماس‌ها و پیامك‌های ناخواسته، از شماره‌های ناشناخته یا مشخص‌شده
- اسكن بلادرنگ در جستجوی ویروس‌ها و دیواره آتش پیشرفته برای محافظت7/24
- حالت خصوصی و پنهانی كه پیامك‌ها، تماس‌ها و شماره‌های تعیین شده تان را مخفی می‌كند.
- پلتفرم‌های مورد پشتیبانی: ویندوز موبایل، سیمبین، بلك‌بری و آندروید *


فناوری‌های كلیدی

- ضدسرقت
- محافظت ضدویروس
- محافظت از حریم خصوصی
- رمزسازی داده‌ها
- كنترل‌های والدین
- محافظت فایروالی

سفار آنلاین - کسپرسکی وان دانلود - download نصب - setup

درباره ما

KEYIRAN فروشگاه تخصصی فروش آنتی ویروس و لایسنس‌های اورجینال، در زمینه فروش آنتی ویروس خانگی و فروش آنتی ویروس تحت شبکه (سازمانی، شرکتی) است. کارشناس فروش و پشتیبانی فنی ما با داشتن دانش به روز در زمینه رایانه‌های شخصی، امنیت شبکه و محافظت کاربران در برابر نرم افزار‌های مخرب، شما را در انتخاب بهتر‌ین آنتی ویروس یاری می‌کنند. ما به شما اطمینان می‌دهیم بهتر‌ین راه حل‌های امنیتی و آنتی ویروس‌های اورجینال را، با قیمت رقابتی خریداری نمایید. KEYIRAN بهتر‌ین مکان برای خرید آنتی ویروس به صورت آنلاین است. دریافت بهتر‌ین قیمت و تخفیف برای خرید آنتی ویروس‌های خانگی و خرید آنتی ویروس‌های تحت شبکه نظیر آنتی ویروس کسپرسکی Kaspersky، آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender، آنتی ویروس نورتون Norton، آنتی ویروس ایست نود32 - ESET nod32، آنتی ویروس مک آفی McAfee، آنتی ویروس آویرا Avira، آنتی ویروس آواست Avast، آنتی ویروس تراست پورت TrustPort و دیگر آنتی ویروس‌ها است. ما تضمین می‌کنیم که تمامی آنتی ویروس‌ها و لایسنس‌های مایکروسافت Microsoft نظیر ویندوز Windows و آفیس Office اورجینال و برای فعال‌سازی محصول اصلی است و به طور کامل توسط سازنده پشتیبانی می‌شود. KEYIRAN نمایندگی رسمی فروش آنتی ویروس کسپرسکی، ESET و مایکروسافت در خاورمیانه و ایران است، به همین دلیل با خیال راحت و آسوده می‌توانید به اصالت محصولات ما تکیه کنید. KEYIRAN دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، دارای نماد از ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) است.

نماد اعتماد الکترونیکی