مجله SC، کسپرسکی را به عنوان «بهترین راهکار سازمانی امنیتی» انتخاب کرد

kaspersky logoمجله SC همچنین به طور ویژه به کنسول مدیریتی شرکت کسپرسکی اشاره داشته است این ابزار یک رابط کاربری واحد را برای مدیریت راهکارهای گوناگون فراهم می‌آورد که شامل نقاط پایانی و ماشین‌های مجازی، نرم‌افزارهای کاربردی، شبکه سازمانی و اقدامات زیربنایی می‌شود.

به طور مشخص محصول کسپرسکی لقب «بهترین راهکار سازمانی امنیتی» را دریافت کرده و داوران این نشریه مجموعه راهکارهای کسپرسکی را با عبارت «انعطاف پذیر و لایق» ستوده‌اند.
دبیران مجله SC به طور ویژه به پشتیبانی فنی عالی از مشتریان سازمانی، ارایه خدمات آموزش‌های امنیت سایبری و همچنین سرویس‌های هوشمند برای به روز رسانی و حوادث مربوط به بدافزارها اشاره داشته‌اند.

در این گزارش آمده است «بسیاری از سازمان‌ها (۵۱ درصد) نگران این موضوع هستند که اقدامات امنیت سایبری سبب انحراف بودجه و مانع بهره‌وری شود.»
این گزارش می‌افزاید: «راهکارهای امنیت سازمانی شرکت کسپرسکی با به حداقل رساندن تاثیرگذاری روی عملکرد فناوری اطلاعات، مدیریت منابع و بودجه، به این نگرانی پاسخ مناسبی می‌دهد.»

به صورت جزئی‌تر، نرم‌افزار شرکت کسپرسکی اثر کوچکی روی حافظه بر جای می‌گذارد، برای اجرا شدن به نیروی کمی نیاز دارد و به‌روزرسانی آن به صورت مستمر و خودکار انجام می‌شود، موضوعی که اجازه به حداقل رساندن هزینه‌ها و اختلالات را می‌دهد. در فضای سازمانی (جایی که هزاران ایستگاه کاری همزمان با هم آنلاین هستند) اختلالات باید در حداقل ممکن باشد.

مجله SC همچنین به طور ویژه به کنسول مدیریتی شرکت کسپرسکی اشاره داشته است (Kaspersky Security Center). این ابزار یک رابط کاربری واحد را برای مدیریت راهکارهای گوناگون فراهم می‌آورد که شامل نقاط پایانی (endpoints) و ماشین‌های مجازی، نرم‌افزارهای کاربردی، شبکه سازمانی و اقدامات زیربنایی می‌شود.

این نشریه همچنین بر روی این حقیقت تاکید کرده است که راهکارهای کسپرسکی از «ساختار نرم‌افزاری یکسان» بهره می‌گیرند (برای مثال کدهای پایه یکسانی دارند). فناوری شرکت کسپرسکی are all home-brewed هستند و این نکته مدتها پایه و اساس استراتژی این شرکت بوده است. این موضوع یکپارچگی کامل را محقق می‌کند و در نتیجه سبب حفاظت موثر و کم هزینه می‌شود (responsive and cost effective protection.)
مجله SC می‌نویسد: راهکار انتخاب شده به وسیله داوران، انعطاف پذیر و شایسته تقدیر است و به سازمان‌ها برای برنامه‌ریزی و انجام کارهای تجاری خود یاری می‌رساند تا نگرانی و ترس ناشی از تهدیدهای سایبری را به وسیله مهارت و پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته در هفت روز هفته از بین برود.

 

درباره ما

KEYIRAN فروشگاه تخصصی فروش آنتی ویروس و لایسنس‌های اورجینال، در زمینه فروش آنتی ویروس خانگی و فروش آنتی ویروس تحت شبکه (سازمانی، شرکتی) است. کارشناس فروش و پشتیبانی فنی ما با داشتن دانش به روز در زمینه رایانه‌های شخصی، امنیت شبکه و محافظت کاربران در برابر نرم افزار‌های مخرب، شما را در انتخاب بهتر‌ین آنتی ویروس یاری می‌کنند. ما به شما اطمینان می‌دهیم بهتر‌ین راه حل‌های امنیتی و آنتی ویروس‌های اورجینال را، با قیمت رقابتی خریداری نمایید. KEYIRAN بهتر‌ین مکان برای خرید آنتی ویروس به صورت آنلاین است. دریافت بهتر‌ین قیمت و تخفیف برای خرید آنتی ویروس‌های خانگی و خرید آنتی ویروس‌های تحت شبکه نظیر آنتی ویروس کسپرسکی Kaspersky، آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender، آنتی ویروس نورتون Norton، آنتی ویروس ایست نود32 - ESET nod32، آنتی ویروس مک آفی McAfee، آنتی ویروس آویرا Avira، آنتی ویروس آواست Avast، آنتی ویروس تراست پورت TrustPort و دیگر آنتی ویروس‌ها است. ما تضمین می‌کنیم که تمامی آنتی ویروس‌ها و لایسنس‌های مایکروسافت Microsoft نظیر ویندوز Windows و آفیس Office اورجینال و برای فعال‌سازی محصول اصلی است و به طور کامل توسط سازنده پشتیبانی می‌شود. KEYIRAN نمایندگی رسمی فروش آنتی ویروس کسپرسکی، ESET و مایکروسافت در خاورمیانه و ایران است، به همین دلیل با خیال راحت و آسوده می‌توانید به اصالت محصولات ما تکیه کنید. KEYIRAN دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، دارای نماد از ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) است.

نماد اعتماد الکترونیکی