مقایسه آنتی ویروس های تحت شبکه (Corporate Solutions)

با توجه به استقبال بی نظیر شما کاربران گرامی از خرید محصولات تحت شبکه و درخواست شما برای مقایسه محصولات تحت شبکه تصمیم گرفتیم تا نتیجه آخرین آزمایشات و تحقیقات انجام شده بر روی آنتی ویروس های تحت شبکه که دارای امکانات متعدد هستند را برای شما عزیزان به بوته نقد و بررسی بگذاریم .

لازم به ذکر است تمامی آمار ارائه شده در این بخش از وب سایت معتبر av-test می باشد که کابران حرفه ای با این وب سایت آشنایی کامل دارند و ما فقط در مورد محصولاتی که در ایران حضور دارند این بحث را دنبال می نماییم.

 

در مرحله اول قدرت حفاظت و پردازش و عملکرد و کاربردی بودن آنتی ویروس های تحت شبکه را در ویندوز XP برسی می کنیممقایسه1

مقایسه2

توجـــــه : ما فقط در مورد محصولاتی که در ایران حضور دارند این بحث را دنبال می نماییم.

همین طور که در تصاویر بالا می بینید در مجموع شرکت سیمانتک (Symantec) با محصول Endpoint Protection 12.1 در رده اول قرار دارد که این امری طبیعی است و به تمام شایعاتی که در مورد این محصول وجود دارد خاتمه داده و خط بطلانی بر روی آنها می کشد و به جایگاه حقیقی خود می رسد. این شایعات برا این اساس بود که محصولات سیمانتک (Symantec) دارای قدرت حفاظت کمتری نسبت به محصولات کسپرسکی یا بیت دیفندر برخوردار هستند ؟! حال با چشم خود به قدرت سیمانتک (Symantec) نگاه عمیق تری بیندازید .

کسپرسکی(Kaspersky) با محصول Endpoint porotection Security 10.1 به صورت کلی به رده دوم رفته است و بالاخره از مرکب قدرت پایین آمده ولی کماکان دارای رده خوبی در بین محصولات تحت شبکه می باشد البته کاربران حرفه ای این محصول با اختلالت فایروال این محصول که در تعداد بالای کلاینت ها ، بیشتر به چشم می خورد آشنا هستند و برای رهایی از این مشکل به اشتباه فایروال محصول را خاموش می کنند . این موضوع با یک تنظیم ساده بر روی کنسول اصلی قابل حل می باشد.

شرکت McAfee با محصول Virus Scan Enterprise whit EPO 8.8 به طور کلی در رده سوم قرار می گیرد . همین طور که می دانید محصولات McAfee توسط این شرکت برای کاربران ایرانی تحریم می باشد و کلا به صورتی تنظیم شده اند که آپدیت را برای کاربران ایرانی بسته اند و معمولا شرکت ها و کاربران مجبورند به صورت آفلاین آپدیت ها را وارد سرور نمایند. به این دسته از کاربران عزیز باید گفت شما پول خرید چه چیزی را پرداخت می کنید آپدیت آفلاین ، یا پشتیبانی کلا نداشته برای برای کاربران ایرانی ، در دنیایی که بدافزار ها به صورت روزانه به تعداد هزاران هزار ساخته می شوند و در کسر از ثانیه امنیت اطلاعات و کار شما را به مخاطره می اندازند آیا آپدیت هفتگی پاسخگوی نیاز شماست ؟! اصلا هدف از خرید لایسنس اورجینال و اصلی چیست ؟!... چیـــــزی به جــــــز امنیت اطلاعـــــات و کــــــار شما ؟!

 دراین جداول آماری خبری از محصولات بیت دیفندر (Bitdefender) و ای ست (Eset) نیست که کاربران این محصولات باید فکری جدی در مورد انتخاب خود کنند . متاسفانه در ایران مدیران فقط به فکر قیمت هستند که البته این امری طبیعی است ، ولی ارزانی در خرید محصولات امنیتی تحت شبکه به چه معناست؟! ... شما پول پرداخت می کنید تا چه چیزی را به دست آورید ؟ آیا جواب شما چیزی به جز از امنیت اطلاعات و  کار شماست ؟ ارزان خریدن هنر است اما نه در هر چیز . شما قیمت پایین را فدای امنیت در کار و پیشه خود می کنید ولی باز شما در مرحله بالاتری نسبت به مدیرانی هستید که اصلان به تهیه این چنین محصولاتی اعتقاد ندارند .

 

در مرحله دوم قدرت حفاظت و پردازش و عملکرد و کاربردی بودن آنتی ویروس های تحت شبکه را در ویندوز 7 برسی می کنیم

 

توجـــــه : ما فقط در مورد محصولاتی که در ایران حضور دارند این بحث را دنبال می نماییم.

شرکت سیمانتک (Symantec) با محصول Endpoint Protection 12.1 به طور کلی در رده اول قرار دارد که در ویندوز XP نیز وضعیت به همین صورت بود . لازم به ذکر است بیش از 50% بازار جهانی محصولات تحت شبکه در اختیار شرکت سیمانتک (Symantec) می باشد و این بیانگر این موضوع است که رده سیمانتک (Symantec) در بازار جهانی به چه صورت است .

کسپرسکی(Kaspersky) به طور کلی در رتبه دوم قرار می گیرد که این نشان می دهد کسپرسکی(Kaspersky) نام معتبری در محصولات تحت شبکه می باشد و همیشه در رده بالای جدول حضور داشته و رقیب سرسختی برای شرکت های دیگر است.

شرکت McAfee در رده سوم قرار می گیرد ولی به دلیل داشتن آپدیت آفلاین گزینه مناسبی برای شبکه شما نیست و در قسمت قبل دلایل آن کاملا توضیح داده شد.

 

در مرحله سوم قدرت حفاظت و پردازش و عملکرد و کاربردی بودن آنتی ویروس های تحت شبکه را در ویندوز 8 برسی می کنیم

توجـــــه : ما فقط در مورد محصولاتی که در ایران حضور دارند این بحث را دنبال می نماییم.

باز هم داستان آشنای دو مرحله قبل شرکت سیمانتک (Symantec) با محصول Endpoint Protection 12.1 به طور کلی در رده اول قرار دارد و کسپرسکی(Kaspersky) به طور کلی در رتبه دوم قرار می گیرد و شرکت McAfee در رده سوم قرار می گیرد.

 

درباره ما

KEYIRAN فروشگاه تخصصی فروش آنتی ویروس و لایسنس‌های اورجینال، در زمینه فروش آنتی ویروس خانگی و فروش آنتی ویروس تحت شبکه (سازمانی، شرکتی) است. کارشناس فروش و پشتیبانی فنی ما با داشتن دانش به روز در زمینه رایانه‌های شخصی، امنیت شبکه و محافظت کاربران در برابر نرم افزار‌های مخرب، شما را در انتخاب بهتر‌ین آنتی ویروس یاری می‌کنند. ما به شما اطمینان می‌دهیم بهتر‌ین راه حل‌های امنیتی و آنتی ویروس‌های اورجینال را، با قیمت رقابتی خریداری نمایید. KEYIRAN بهتر‌ین مکان برای خرید آنتی ویروس به صورت آنلاین است. دریافت بهتر‌ین قیمت و تخفیف برای خرید آنتی ویروس‌های خانگی و خرید آنتی ویروس‌های تحت شبکه نظیر آنتی ویروس کسپرسکی Kaspersky، آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender، آنتی ویروس نورتون Norton، آنتی ویروس ایست نود32 - ESET nod32، آنتی ویروس مک آفی McAfee، آنتی ویروس آویرا Avira، آنتی ویروس آواست Avast، آنتی ویروس تراست پورت TrustPort و دیگر آنتی ویروس‌ها است. ما تضمین می‌کنیم که تمامی آنتی ویروس‌ها و لایسنس‌های مایکروسافت Microsoft نظیر ویندوز Windows و آفیس Office اورجینال و برای فعال‌سازی محصول اصلی است و به طور کامل توسط سازنده پشتیبانی می‌شود. KEYIRAN نمایندگی رسمی فروش آنتی ویروس کسپرسکی، ESET و مایکروسافت در خاورمیانه و ایران است، به همین دلیل با خیال راحت و آسوده می‌توانید به اصالت محصولات ما تکیه کنید. KEYIRAN دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، دارای نماد از ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) است.

نماد اعتماد الکترونیکی

 

ENamad