آموزش نصب و فعال سازی بیت دیفندر - Bitdefender Activation Products

1 - در ابتدا نسخه های قبلی آنتی ویروس بیت دیفندر (آنتی ویروس ، اینترنت سکیوریتی ، توتال سکیوریتی) که بر روی سیستم نصب نموده اید را Uninstall نموده و پس از حذف کامل سیستم را ریست نمایید.

توجه : در صورتی که برنامه از روی سیستم شما Uninstall نشد می توانید از برنامه Uninstall Tool که لینک آن در زیر قراردارد استفاده نمایید.

http://www.bitdefender.com/files/KnowledgeBase/file/The_New_Bitdefender_UninstallTool.exe

2 - برای استفاده از این آنتی ویروس ، نیاز به یک اکانت در central.bitdefender.com دارید، برای ساخت این اکانت وارد سایت https://central.bitdefender.com شوید و مانند آموزش زیر یک اکانت بسازید.

توجـــــه :

1- برای هر کد فعال سازی از محصولات بیت دیفندر یک اکانت در central.bitdefender.com بسازید.

2- اگر یک محصول فعال در اکانت central.bitdefender.com خود دارید مجددا اقدام به ساخت یک اکانت جدید نمایید. از وارد نمودن دو کد فعال سازی در یک اکانت جددا خودداری نمایید.

3- اگر چند کد فعال سازی از محصولات بیت دیفندر خریداری نموده اید برای هرکدام یک اکانت جدید در central.bitdefender.com بسازید. ( به عنوان مثال خرید هم زمان دو عدد کد فعال سازی بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 1 کاربره )


3 - اگر قبلا در سایت بیت دیفندر برای خود اکانت کاربری ایجاد کرده اید با وارد کردن اطلاعات خود Sign In کنید و در غیر این صورت بر روی عنوان Create one کلیک و یک اکانت کاربری برای خود ایجاد نمایید.

 

 

Login Bitdefender

 

4 - اسم ، آدرس ایمیل و رمز ورود را به دقت وارد کنید زیرا برای فعال سازی و استفاده از آنتی ویروس به همین اطلاعات نیاز دارید. رمز ورود انتخابی باید شامل حروف بزرگ حروف کوچک و عدد باشد.

 

 

Create Login Bitdefender

 

 

5 - پس از ایجاد اکانت ، از طرف بیت دیفندر یک ایمیل برای تایید مشخصات، دریافت خواهید کرد. با کلیک بر روی Verify now در ایمیل دریافتی اکانت کاربری شما فعال می شود.

 

 

Email Login Bitdefender

 

 

6 - پس از ساخت اکانت کاربری و Sign In به پنل کاربری، پنجره فعال سازی باز می شود و بر روی Activation a subscription کلیک نمایید.

 

 

5

 

 

7 - در این مرحله کد فعال سازی یا لایسنس آنتی ویروس را در قسمت Enter code here وارد کنید و بر روی ACTIVATE کلیک کنید.

توجـــــه : از آنجا که محصولات اورجینال بیت دیفندر ویژه استفاده در کشور ایران می باشند جهت ثبت کد فعال سازی می بایست از آی پی ایران استفاده کنید و در غیر این صورت با پیام خطای This code is restricted in your region  مواجه می شوید.

 

6

 

 

8 - حال به بخش My Devices مراجعه نموده و بر روی دکمه INSTALL PROTECTION کلیک نمایید.

 

 

8

 

 

9 - حال بر روی دکمه Protect this device کلیک نمایید.

 

 

9

 
10 - پس از پایان عملیات دانلود به مسیر فایل دانلود مراجعه نموده و اقدام به اجرای فایل نصب برنامه نمایید.

11 - مراحل نصب را تا پایان ادامه دهید. پس از پایان عملیات نصب ، آنتی ویروس بیت دیفندر به صورت خودکار به اکانت شما در سایت اصلی بیت دیفندر متصل شده و لایسنس وارد شده در پنل کاربری شما به دستگاه شما منتقل می شود.

 

12 - تا پایان اعتبار آنتی ویروس برای فعال سازی مجدد آنتی ویروس از یوزر و پسورد ورود به بخش central.bitdefender.com استفاده کنید و نیاز به ورود مجدد کد فعال سازی نیست.

 

تــوجـــــه : کاربرانی که کد های فعال سازی ۳ ، ۵ یا ۱۰ کاربره را خریداری کرده اند برای فعال سازی دستگاه دوم به بعد باید مراحل زیر را در دستگاه دوم به بعد انجام دهید:

1- وارد central.bitdefender.com شوید.
2- گزینه My Devices را انتخاب کنید.
3- بر روی  INSTALL PROTECTION کلیک کنید.
4- در آخر روی Protect this device کلیک کنند تا فایل نصبی محصول دانلود شود و از آن جهت نصب استفاده کنید.
5- برای فعال سازی آنتی ویروس روی دستگاه دوم به بعد از یوزر و پسورد ورود به بخش central.bitdefender.com استفاده کنید و نباید کد فعال سازی را مجددا استفاده کنید.

 

 

 

 

 

درباره ما

KEYIRAN فروشگاه تخصصی فروش آنتی ویروس و لایسنس‌های اورجینال، در زمینه فروش آنتی ویروس خانگی و فروش آنتی ویروس تحت شبکه (سازمانی، شرکتی) است. کارشناس فروش و پشتیبانی فنی ما با داشتن دانش به روز در زمینه رایانه‌های شخصی، امنیت شبکه و محافظت کاربران در برابر نرم افزار‌های مخرب، شما را در انتخاب بهتر‌ین آنتی ویروس یاری می‌کنند. ما به شما اطمینان می‌دهیم بهتر‌ین راه حل‌های امنیتی و آنتی ویروس‌های اورجینال را، با قیمت رقابتی خریداری نمایید. KEYIRAN بهتر‌ین مکان برای خرید آنتی ویروس به صورت آنلاین است. دریافت بهتر‌ین قیمت و تخفیف برای خرید آنتی ویروس‌های خانگی و خرید آنتی ویروس‌های تحت شبکه نظیر آنتی ویروس کسپرسکی Kaspersky، آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender، آنتی ویروس نورتون Norton، آنتی ویروس ایست نود32 - ESET nod32، آنتی ویروس مک آفی McAfee، آنتی ویروس آویرا Avira، آنتی ویروس آواست Avast، آنتی ویروس تراست پورت TrustPort و دیگر آنتی ویروس‌ها است. ما تضمین می‌کنیم که تمامی آنتی ویروس‌ها و لایسنس‌های مایکروسافت Microsoft نظیر ویندوز Windows و آفیس Office اورجینال و برای فعال‌سازی محصول اصلی است و به طور کامل توسط سازنده پشتیبانی می‌شود. KEYIRAN نمایندگی رسمی فروش آنتی ویروس کسپرسکی، ESET و مایکروسافت در خاورمیانه و ایران است، به همین دلیل با خیال راحت و آسوده می‌توانید به اصالت محصولات ما تکیه کنید. KEYIRAN دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، دارای نماد از ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) است.

نماد اعتماد الکترونیکی

 

ENamad