Kaspersky Endpoint Security for Business Core

 Kaspersky Endpoint Security for Business Core Kaspersky Endpoint Security for Business Core

قابلیت‌های برنامه به شرح زیر می‌باشند:

- حفاظت چندلایه و دقیق ضد بدافزاری
- کنسول یکپارچه مدیریتی ضد بدافزار

مزایا

روزانه در حدود 125000 برنامه مخرب جدید کشف می‌شوند و با توجه به این امر به نظر می‌رسد که صرفا اتکا به حفاظت مبتنی بر امضا دیگر برای ایجاد امنیت لازم برای کسب و کارها کافی نباشد. برنامه امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business CORE کسپرسکی متشکل از فناوری‌های قدرتمند متعددی برای مقابله با بدافزارها است که از آن جمله می‌توان به حفاظت مبتنی بر امضا ، حفاظت پیشگیرانه و امنیت با کمک ابر اشاره نمود. این برنامه با استفاده از سازوکارهای یاد شده لایه‌های متعدد دفاعی را برای کسب و کار شما ایجاد خواهد کرد.

ابزار برتر ضدبدافزار

این ابزار از طریق تشخیص مبتنی بر امضا و بهره‌گیری از سازوکارهای دفاعی الگومحور و پیشگیرانه و همچنین فناوری‌های مبتنی بر ابر کار تشخیص بدافزارها را به بهترین شیوه ممکن به انجام می‌رساند. Kaspersky Endpoint Security for Business حفاظت لازم دربرابر تهدیدات جدیدی که هنوز در پایگاه‌های داده‌ای امضا ثبت نشده‌اند را ایجاد می‌کند.

حفاظت از سیستم‌ها دربرابر حملات هکرها

فایروال پیشرفته شرکت کسپرسکی به همراه سیستم پیشگیری از مزاحمت مبتنی بر میزبان آن به کاربران کمک می‌کند که از بنگاه‌های کاری خود و سرورهای موجود در شبکه‌هایشان حفاظت کرده و مانع از دسترسی مزاحمان به سیستم‌ها و درنهایت سرقت یا مغشوش نمودن داده‌های کاری‌شان شوند.

میلیون‌ها کاربر ... همگی به حفاظت از کسب و کار شما کمک می‌کنند

میلیون‌ها نفر از کاربران محصولات کسپرسکی علاقمندی خود را برای مشارکت با آن شرکت در طرح گردآوری اطلاعات مربوط به آلودگی‌ها یا رفتارهای مشکوک بدافزاری از سیستم‌هایشان از طریق شبکه امنیت مبتنی بر ابر کسپرسکی (KSN) اعلام کرده‌اند.
این شبکه روزانه بیش از 25 میلیون نمونه از این اینگونه بدافزارها را تشخیص می‌دهد و این سطح بی‌سابقه از اطلاعات جمع‌آوری شده که به صورت در لحظه دریافت می‌شوند به متخصصین شرکت کسپرسکی امکان می‌دهد تا تهدیدات امنیتی جدید در حوزه فناوری اطلاعات را تحلیل کرده و با سرعت بیشتری راهکارهای لازم را ارائه دهد.
این قابلیت مبتنی بر ابر حتی اگر تمایلی برای مشارکت در این طرح نداشته باشید، بی‌تردید مزایای بیشماری برای کسب و کار شما به دنبال خواهد داشت.

اجرای سریع .... و سهولت مدیریت

KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS CORE از پیش پیکره‌بندی یا اصطلاحا کانفیگ شده است و به همین دلیل به محض نصب شدن روی سیستم کار حفاظت از آن و داده‌هایش را آغاز می‌کند. این برنامه همچنین مجهز به KASPERSKY SECURITY CENTER (کنسول مرکزی مدیریتی که کنترل تمامی جنبه‌های راهکار امنیتی مورد استفاده شما را انجام می‌دهد) می‌باشد.

منعطف

کاربران راه حل KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS CORE همچنین می‌توانند مطابق با نیازهای امنیتی خاص خود در حوزه فناوری اطلاعات تغییرات لازم را در آن ایجاد نمایند. همچنین می‌توان با افزودن یک راهکار امنیتی هدفمند یا تعداد بیشتر، حفاظت کاملا یکپارچه را برای بخش‌های ذخیره‌سازی، مجازی‌سازی، سرورهای فایل، ابزارهای سیار، نامه‌های الکترونیکی، درگاه‌های اینترنتی و غیره فراهم نموده و علاوه بر این از بسیاری قابلیت‌های گسترده مدیریت سیستم‌ها بهره گرفت.
علاوه بر این فارغ از نوع راهکار امنیتی انتخاب شده، کاربران محصولات کسپرسکی خواهند توانست که تنها از طریق یک کنسول مدیریتی یکپارچه (مرکز امنیت کسپرسکی)، کنترل امنیت برنامه مورد استفاده خود را دراختیار بگیرند.

ویژگی ها

KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS CORE علاوه بر بهره‌گیری از فناوری‌های مطرح حفاظتی ضد بدافزار، قابلیت‌های دیگری هم دارد که می‌تواند به میزان زیادی از حجم کاری تیم‌های آی‌تی یک سازمان بکاهد.

این ابزار حفاظت لازم را برای پلتفرم‌های زیر ایجاد می‌کند:

- ویندوز از جمله ویندوز 8
- مک
- لینوکس

در نظر داشته باشید که تمامی قابلیت‌ها روی همه پلتفرم‌های یاد شده فعال نمی‌باشد.

ضدبدافزار برای ایستگاه‌های کاری

اسکن خودکار و برحسب تقاضا

ابزار امنیتی KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS به صورت خودکار فایل‌ها را بلافاصله در زمان ایجاد، اجرا یا اصلاح شدن اسکن می‌کند. کاربران این ابزار می‌توانند در هر زمان که بخواهند عمل اسکن را برای تک‌تک فایل‌های موردنظر، دایرکتوری‌ها، دیسک‌های محلی ، یا دیسک‌های شبکه انجام دهند.

آلودگی‌زدایی پویا

فناوری آلودگی‌زدایی پویا (ACTIVE DISINFECTION) کسپرسکی برای خنثی‌سازی موارد مخرب در پایین‌ترین سطوح یک سیستم‌عامل عمل می‌کند.

ارائه مستمر آپدیت‌ و حفاظت مبتنی بر امضا

شرکت کسپرسکی به صورت مستمر و حتی منظم‌تر از دیگر فروشندگان برنامه‌های ضدبدافزاری آپدیت مربوط به پایگاه‌های داده‌ای بدافزار خود را ارائه می‌کند. به علاوه استفاده از امضاهای مبتنی بر الگو، تشخیص فایل‌های مخرب و کاهش حجم آپدیت‌های مربوط به امضا را به مراتب راحت‌تر می‌کند. بهینه‌سازی آپدیت‌ها فشار وارده بر سی‌پی‌یوها، هارددرایوها و پهنای باند را به حداقل میزان ممکن می‌رساند و به این ترتیب منابع پردازشی بیشتری برای اجرای برنامه‌های مهم کاری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

سیستم تشخیص فوری

پایگاه داده‌ای سیستم تشخیص فوری کسپرسکی پیش از آنکه امضایی ایجاد شود، با اطلاعاتی پیرامون آن بدافزار جدید به روز رسانی می‌شود و از این طریق حفاظت لازم را دربرابر تهدیدات جدید امنیتی در حوزه فناوری اطلاعات ایجاد می‌کند.

آلودگی‌زدایی پویا

فناوری آلودگی‌زدایی پویا (ACTIVE DISINFECTION) کسپرسکی برای خنثی‌سازی موارد مخرب در پایین‌ترین سطوح یک سیستم‌عامل عمل می‌کند.

تحلیل‌هاي رفتاری

قابلیت دیدبان (SYSTEM WATCHER) سیستمِ کسپرسکی به محض اجرای یک برنامه خاص، تحلیل‌های لازم را روی آن انجام داده و حفاظت پیشگیرانه مورد نیاز را ایجاد می‌کند و چنانچه با رفتار مشکوکی مواجه شود، برنامه یاد شده را مسدود می‌کند و علاوه بر آن، این قابلیت را نیز دارد که پیش از وقوع یک فعالیت مخرب سیستم را به وضعیت اول خود بازگرداند.

حفاظت مبتنی بر ابر

شبکه امنیتی کسپرسکی با جمع‌آوری اطلاعات رفتارهای مشکوک از میلیون‌های سیستم متعلق به کاربران که در این طرح «مشارکت» نموده‌اند، واکنش به مراتب سریع‌تری را به تهدیدات جدید می‌دهد. تست‌های انجام گرفته توسط شرکت‌های ثالث نشان از آن دارد که این شبکه می‌تواند تنها در 02/0 ثانیه وارد عمل شده و به تهدیدات پاسخ دهد. علاوه بر این، شبکه مذكور خطر «تشخیص‌های نادرست» (برای اطمینان از آنکه تنها نرم‌افزارهای مخرب تشخیص داده می‌شوند) را کاهش می‌دهد و به این ترتیب اختلالات کمتری در فعالیت‌های روزانه شما ایجاد خواهد شد.

سیستم پیشگیری از مزاحمت مبتنی بر میزبان با فایروال شخصی

فایروال پیشرفته کسپرسکی با کنترل ترافیک ورودی و خروجی از باند (براساس پورت، آدرس آی‌پی، برنامه ایجاد کننده ترافیک، یا دیگر پارامترهای موجود) از اندپوینت‌ها دربرابر تهدیدات شبکه حفاظت می‌کند. کسپرسکی همچنین از طریق قواعد از پیش تعریف شده خود برای بیش از 250 برنامه محبوب و پر استفاده، به کاربران خود کمک می‌کند که زمان مورد نیاز برای پیکره‌بندی سازوکار حفاظتی فایروال خود را به حداقل میزان ممکن برسانند.

مسدود کننده حملات شبکه

مسدود کننده حملات شبکه این ابزار فعالیت‌های مشکوک در داخل شبکه را تشخیص می‌دهد و چنانچه هرگونه حمله نافرجامی را شناسایی کند، بر اساس معیارهای از پیش تعریف شده به آن واکنش نشان می‌دهد.

کنسول مدیریتی یکپارچه

کنسول مدیریتی مرکزی

مرکز امنیت کسپرسکی نوعی کنسول متمرکز مدیریتی است که ایجاد پارمترهای حفاظتی، مدیریت آپدیت‌های ضدبدافزار و پایش امنیت در شبکه را برای مدیران شبکه آسان‌تر می‌کند.

مصرف بهینه از منابع آی‌تی

توسعه تمامی فناوری‌های اصلی کسپرسکی بر عهده یک تیم واحد بوده است و به همین دلیل کل راهکار امنیتی شما در قالب یک برنامه کاملا یکپارچه می‌باشد (برای مدیریت راحت‌تر و عملکرد بهتر) و بار کمتری نیز بر منابع پردازشی شما تحمیل خواهد شد.

پشتیبانی از پلتفرم‌های مختلف

شرکت کسپرسکی برنامه‌های امنیتی مختلفی را برای ویندوز، مکینتاش و لینوکس ساخته است و به همین دلیل حفاظت از شبکه‌های پراکنده و مختلف برای مدیران شبکه نیز آسان‌تر خواهد شد.

برنامه‌های داخلی

برنامه‌های موجود در KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS CORE به شرح زیر می‌باشند:


- Kaspersky Security Center
- Kaspersky Endpoint Security for Windows
- Kaspersky Endpoint Security for Linux
- Kaspersky Endpoint Security for Mac

درباره ما

KEYIRAN فروشگاه تخصصی فروش آنتی ویروس و لایسنس‌های اورجینال، در زمینه فروش آنتی ویروس خانگی و فروش آنتی ویروس تحت شبکه (سازمانی، شرکتی) است. کارشناس فروش و پشتیبانی فنی ما با داشتن دانش به روز در زمینه رایانه‌های شخصی، امنیت شبکه و محافظت کاربران در برابر نرم افزار‌های مخرب، شما را در انتخاب بهتر‌ین آنتی ویروس یاری می‌کنند. ما به شما اطمینان می‌دهیم بهتر‌ین راه حل‌های امنیتی و آنتی ویروس‌های اورجینال را، با قیمت رقابتی خریداری نمایید. KEYIRAN بهتر‌ین مکان برای خرید آنتی ویروس به صورت آنلاین است. دریافت بهتر‌ین قیمت و تخفیف برای خرید آنتی ویروس‌های خانگی و خرید آنتی ویروس‌های تحت شبکه نظیر آنتی ویروس کسپرسکی Kaspersky، آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender، آنتی ویروس نورتون Norton، آنتی ویروس ایست نود32 - ESET nod32، آنتی ویروس مک آفی McAfee، آنتی ویروس آویرا Avira، آنتی ویروس آواست Avast، آنتی ویروس تراست پورت TrustPort و دیگر آنتی ویروس‌ها است. ما تضمین می‌کنیم که تمامی آنتی ویروس‌ها و لایسنس‌های مایکروسافت Microsoft نظیر ویندوز Windows و آفیس Office اورجینال و برای فعال‌سازی محصول اصلی است و به طور کامل توسط سازنده پشتیبانی می‌شود. KEYIRAN نمایندگی رسمی فروش آنتی ویروس کسپرسکی، ESET و مایکروسافت در خاورمیانه و ایران است، به همین دلیل با خیال راحت و آسوده می‌توانید به اصالت محصولات ما تکیه کنید. KEYIRAN دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، دارای نماد از ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) است.

نماد اعتماد الکترونیکی