Kaspersky Small Office Security 8

امنیت کسب و کار را ساده کنید

kaspersky small office securityبه راهکارهای امنیتی محدود و دست و پاگیر هرگز بسنده نکنید؛ راهکارهایی که همراه با رشد سازمان شما قابلیت توسعه‌پذیری ندارند و یا کار کردن با آنها زمان و مهارت بیش از اندازه‌ای را می‌طلبد.
Kaspersky Small Office Security تنها راهکار نرم‌افزاری است که به‌طور ویژه برای کسب و کارهای کوچک طراحی شده است. این محصول با بهره‌مندی از ابزار آنتی بدافزار پیشرفته و دیگر فناوری‌های امنیتی کسپرسکی از دارایی‌های حساس و ارزشمندی چون سرمایه، هویت، اعتبار کسب و کار و اطلاعات محرمانه مشتریان شما محافظت می‌کند.
سهولت کار با KSOS آن را به راهکار امنیتی ایده‌آلی برای کسب و کارهای کوچک تبدیل می‌کند. به وسیله KSOS می‌توانید دستگاه‌های الکترونیکی کارکنان سازمان خود از جمله لپ‌تاپ‌ها، کامپیوترهای دسکتاپ، فایل سرورها و گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندرویدی را از راه دور مدیریت کنید. با راهکار برتر کسپرسکی دغدغه امنیت را نداشته باشید و با خیالی آسوده به توسعه کسب و کار خود مشغول شوید.

- محافظت از سیستم‌های PC، فایل سرورها و سیستم‌های مک برابر بدافزارها
- محافظت از کسب و کار شما برابر حملات فیشینگ و تهدیدات اینترنتی
- محافظت از تبلت‌ها و گوشی‌های اندرویدی – شامل فناوری ضد سرقت
- امنیت دوچندان هنگام انجام عملیات بانکی آنلاین با بهره‌گیری از فناوری Safe Money (برای PC و مک)
- جلوگیری از درز داده‌های حساس از جمله اطلاعات مشتریان
- سهولت در مدیریت سیستم‌ها – دسترسی راه دور به کارکنان یا مشاوران خود

مزایای محصول

افزایش سطح امنیت کسب و کار
کسب و کارهای کوچک برای ارتقای امنیت نرم‌افزاری دو گزینه عمده را پیش روی خود می‌بینند:
- محصولات کاربر محور: راهکارهایی که فاقد بسیاری از قابلیت‌های امنیتی مورد نیاز کسب و کارها هستند.
- محصولات امنیتی پیچیده: راهکارهایی که برای تامین امنیت سازمان‌های بزرگ با تیم‌های پشتیبان IT برخوردارند.
اما KSOS به‌طور ویژه برای محافظت از عملیات روزانه کسب و کارهای کوچک طراحی شده و به همین دلیل در مقایسه با آنتی ویروس‌های معمول، دامنه بسیار وسیع‌تری از فناوری‌های امنیتی را دربرمی‌گیرد. محصول امنیتی کسپرسکی برای دفاتر کوچک راه‌اندازی و کاربری آسانی داشته و از پشتیبانی فنی برخوردار است.

سهولت در مدیریت امنیت
کسب و کارهای کوچک باید روی عملیات روزانه خود متمرکز شوند. از این رو راهکار امنیتی کسپرسکی برای دفاتر کوچک از یک کنسول مدیریتی مبتنی بر فناوری ابری برخوردار است که راه‌اندازی و کاربری آسانی دارد و قابلیت‌های امنیتی زیر را ارائه می‌کند:
- مدیریت امنیت دستگاه‌های الکترونیکی شامل PC، فایل سرورها، کامپیوترهای مک و گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی به صورت مرکزی و بدون نیاز به متخصصان IT از طریق کنسول
- دسترسی به کنسول از طریق وب به این معناست که کارکنان شما و یا تیم پشتیبانی IT برون‌سازمانی می‌توانند از هر نقطه‌ای امنیت سازمان شما را مدیریت کنند.

محافظت از سیستم PC، فایل سرورها، کامپیوترهای مک و دستگاه‌های اندرویدی
Kaspersky Small Office Security با ترکیب فناوری‌های ابری با پشتیبانی بی‌وقفه و فناوری‌های پیشرفته آنتی بدافزاری روی دامنه گسترده‌ای از دستگاه‌ها، از کسب و کار شما برابر آخرین تهدیدات امنیتی محافظت می‌کند.
- پشتیبانی فناوری‌های برتر آنتی بدافزار کسپرسکی از:
لپ‌تاپ‌ها و سیستم‌های دسکتاپ مبتنی بر ویندوز
کامپیوترهای مک
فایل سرورهای ویندوزی
گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی
- تردیدی نیست که تمام اپلیکیشن‌ها حفره‌های نرم‌افزاری دارند؛ حفره‌هایی که مهاجمان می‌توانند از آنها به‌عنوان دروازه‌ای برای ورود به سیستم شما استفاده کنند. اما فناوری پیش‌گیری خودکار آسیب‌پذیری‌ها (AEP) دست مهاجمان را از حریم خصوصی دیجیتال شما کوتاه نگه می‌دارد. AEP به‌طور خاص اپلیکیشن‌هایی نظیر آفیس، اینترنت اکسپلورر، ادوبی ریدر و جاوا را پوشش می‌دهد که کاربران زیادی دارند تا به این ترتیب از یک لایه امنیتی بیشتر برای نظارت و محافظت از کامپیوترهای شخصی برخوردار شوید.

جلوگیری از سرقت آنلاین برای محافظت از سرمایه خود
انجام عملیات مالی و بانکی به صورت آنلاین مزایای زیادی به همراه دارد، اما در عین حال فرصتی را برای خلافکاران سایبری به وجود می‌آورد تا اطلاعات حساب بانکی و در نهایت پول و سرمایه شما را به سرقت ببرند. از این رو کسپرسکی فناوری‌های امنیتی ویژه‌ای را برای محافظت از سرمایه کاربران، شماره کارت‌های اعتباری و اطلاعات حساب بانکی تعبیه کرده است:
- با فناوری Safe Money از یک لایه امنیتی جانبی برخوردار شوید که هنگام دسترسی به خدمات بانکداری اینترنتی یا انجام تراکنش‌های آنلاین از سیستم‌های مبتنی بر ویندوز و مک محافظت می‌کند.
- فناوری‌های *Secure Keyboard و Virtual Keyboard از سرقت اطلاعات حساس مانند گذرواژه‌ها به‌وسیله Keyloggerها جلوگیری می‌کند.

*Secure Keyboard فقط برای سیستم‌های مبتنی بر ویندوز تعبیه شده و Virtual Keyboard از هر دو سیستم‌عامل ویندوز و مک پشتیبانی می‌کند.

محافظت برابر تهدیدات اینترنتی
اینترنت یکی از ابزار جداناپذیر بسیاری از کسب و کارهای امروزی است، اما حملات اینترنتی ممکن است به تهدید بزرگی علیه سازمان شما تبدیل شوند. آخرین قابلیت‌های امنیتی کسپرسکی از سیستم‌های کامپیوتری، دستگاه‌های موبایلی و اطلاعات حساس کسب و کار شما برابر انواع تهدیدات آنلاین محافظت می‌کند.
- محافظت برابر وب‌سایت‌های کلاهبرداری به وسیله فناوری Anti-Phishing؛ وب‌سایت‌هایی که هدف آنها فریب و سرقت گذرواژه‌ها، اطلاعات محرمانه و سرمایه شماست.
- آگاهی از خطرناک بودن فایل‌ها یا آدرس‌های اینترنتی به‌وسیله ابزار File Advisor و URL Advisor
- فیلترینگ هرزنامه‌ها و پیام‌های دروغین و فریبکارانه به‌وسیله فناوری Anti-Spam

*فناوری‌های File Advisor و Anti-Spam برای سیستم‌های مبتنی بر مک تعبیه نشده و File Advisor و URL Advisor فاقد نسخه اندرویدی است.

محافظت از اطلاعات حساس و محرمانه
درز داده‌ها ممکن است خسارت مالی و ضربه جبران‌ناپذیری را به سازمان‌ها و کسب و کارها وارد کند، به‌خصوص اگر اطلاعات مربوط به مشتریان به دست افراد سودجو بیفتد. برای محافظت از اطلاعات سازمانی حساس خود و به‌خصوص داده‌های مربوط به مشتریان، Kaspersky Small Office Security از فناوری‌های پیشرفته‌ای به‌منظور محافظت از PCها و فایل سرورها برخوردار است. این فناوری‌ها:
- اطلاعات حساس روی PCها و فایل سرورها را رمزنگاری می‌کند تا داده‌ها برای مهاجمان سایبری ناخوانا شود.
- از اطلاعات شما فایل بک‌آپ، از جمله بک‌آپ اینترنتی تهیه می‌کند. به این ترتیب با اختلال در یکی از PCها یا فایل سرورها همچنان به داده‌های حساس و مورد نیاز خود دسترسی خواهید داشت.

حفظ بهره‌وری و کارایی
دسترسی آزادانه به اینترنت ممکن است به تولید و بهره‌وری کارکنان لطمه بزند و در نهایت به دانلود فایل‌های خطرناک روی سیستم‌های اداری منجر شود. اما ابزار ساده و کارآمد Web Control کسپرسکی برای PCها به شما امکان می‌دهد:
- سطح دسترسی به اینترنت را برای هریک از کاربران به‌طور مستقل تعریف کنید؛ شامل اجازه ورود یا محدودیت در دسترسی به سایت‌ها یا خدمات اینترنتی یا اعمال محدودیت در دسترسی به دامنه مشخصی از وب‌سایت‌ها مانند شبکه‌های اجتماعی یا سایت‌های بازی و سرگرمی.
- اعمال محدودیت در دسترسی سیستم‌های اداری به وب‌سایت‌های مشکوک و محتوای آلوده.

محافظت از هویت کسب و کار
به‌کار بردن گذرواژه‌های منحصر به فرد و ترکیبی (استفاده همزمان از حروف و عدد و نشانه‌ها) یکی از عوامل مهم در حفظ امنیت وب‌سایت‌ها و حساب‌های کاربری در اپلیکیشن‌های گوناگون است. اما چطور می‌توان چندین و چند رمز عبور پیچیده را به‌خاطر سپرد زمانی که امور روزمره زیادی ذهن‌تان را مشغول کرده است؟ کسپرسکی به این منظور ابزار ساده و کارآمد Kaspersky Password Manager را تعبیه کرده که از قابلیت‌های زیر برخوردار است:
- ذخیره‌سازی ایمن و یکپارچه تمام گذرواژه‌ها در سطح سیستم‌های PC، مک، دستگاه‌های اندرویدی و آیفون و آیپد و وارد کردن خودکار اطلاعات مورد نیاز مانند نام کاربری یا رمز عبور در وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها
- پر کردن خودکار فرم‌های اینترنتی
- ایجاد گذرواژه‌های مطمئن و پیچیده روی PC به صورت خودکار و امکان استفاده از این گذرواژه‌های در تمام دستگاه‌های الکترونیکی

*بعضی از قابلیت‌ها روی از برخی از سیستم‌ها یا دستگاه‌های الکترونیکی پشتیبانی نمی‌کنند.

امنیت دسترسی به کسب و کار از راه دور
دسترسی راه دور به سیستم‌ها و اطلاعات سازمانی حلقه مهمی از زنجیره عملیات روزانه کسب و کار است. با وجود این حملات بدافزاری موبایلی و سرقت یا گم شدن گوشی‌های هوشمندی که اطلاعات سازمانی حساس روی آنها ذخیره شده ممکن است آسیب‌های امنیتی بزرگی را به سازمان‌ها وارد کند. از این رو فناوری‌های پیشرفته‌ای برای محافظت از تبلت‌ها و گوشی‌های اندرویدی در Kaspersky Small Office Security گنجانده شده است:

- آنتی بدافزار و ابزار محافظت اینترنتی برابر بدافزارها و مهاجمان سایبری
- فیلترینگ پیام‌ها و تماس‌ها و امکان مسدود کردن ارتباطات الکترونیکی ناخواسته
- ابزار قدرتمند ضد سرقت با قابلیت:
مسدود کردن گوشی‌های گم‌شده یا دزدی
پاک کردن کامل اطلاعات محرمانه روی گوشی‌های گم‌شده
ردیابی گوشی‌های گم‌شده

نیازمندی ها

For installation on a file server

**Kaspersky Small Office Security is not intended to be installed on a file server running in Server Core mode.

Requirements for operating systems

For Microsoft Windows Server 2016 Essentials / Standard RTM:

-64-bit (x64) 1.4 GHz processor or faster
-2 GB available RAM

For Microsoft Windows Server 2012 R2 Foundation / Essentials / Standard, Microsoft Windows Server 2012 Foundation / Essentials / Standard:
-64-bit (x64) 1.4 GHz processor or faster
-4 GB available RAM

For Microsoft Windows Server 2008 R2 Foundation / Standard / Enterprise Service Pack 1 or later:
-64-bit (x64) 1.4 GHz processor or 1.4 GHz dual-core processor or faster
-512 MB available RAM

For Microsoft Windows Small Business Server 2008 Standard x64 Edition Service Pack 2 or later:
-64-bit (x64) 2 GHz processor or faster
-4 GB available RAM

Requirements for Microsoft Windows Small Business Server 2011 Essentials Service Pack 1 or later and Microsoft Windows Small Business Server 2011 Standard Service Pack 1 or later:
-64-bit (x64) 2 GHz processor or faster
-8 GB available RAM

For installation on a PC

Requirements for operating systems

For Microsoft Windows 7 Starter (Service Pack 1 and later), Microsoft Windows 7 Home Basic (Service Pack 1 and later), Microsoft Windows 7 Home Premium (Service Pack 1 and later), Microsoft Windows 7 Professional (Service Pack 1 and later), Microsoft Windows 7 Ultimate (Service Pack 1 and later), Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8 Pro, Microsoft Windows 8 Enterprise, Microsoft Windows 8.1 (Windows 8.1 Update), Microsoft Windows 8.1 Pro (Windows 8.1 Update), Microsoft Windows 8.1 Enterprise (Windows 8.1 Update), Microsoft Windows 10 Home (TH1, TH2, RS1, RS2, RS3, RS4), Microsoft Windows 10 Enterprise (TH1, TH2, RS1, RS2, RS3, RS4), Microsoft Windows 10 Pro (TH1, TH2, RS1, RS2, RS3, RS4):

    1 GHz processor or faster
    1 GB of free RAM for 32-bit operating systems and 2 GB of free RAM for 64-bit operating systems.

The Base Filtering Engine must be enabled in the operating system for the Web Anti-Virus, IM Anti-Virus, Anti-Banner and Safe Money protection components to work correctly.

Requirements for tablets

-Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1 or Microsoft Windows 10
-Intel Celeron processor 1.66 GHz or faster
-1000 MB of free RAM

Requirements for netbooks

-Intel Atom processor at 1600 MHz or faster
-1024 MB of free RAM
-10.1-inch display with 1024x600 screen resolution
-Intel GMA 950 graphics chipset or later

General requirements
Installation requirements:
-1150 MB of free disk space
-Processor with SSE2 support
-Internet connection (for installation and activation, participation in Kaspersky Secure Network, as well as database and program module updates)
-Microsoft Internet Explorer 8.0 or later
-To access Kaspersky Small Office Security Management Console portal, we recommend using Microsoft Internet Explorer 9.0 or later.
-Microsoft Windows Installer 3.0 or later
-Microsoft .Net Framework 4 or later
-Webcam access protection is provided only for compatible webcam models.

Supported browsers

-Microsoft Internet Explorer 8.0, 9.0, 10.0, 11.0
-Microsoft Internet Explorer start screen app version 8 - 11 is not supported.
-Microsoft Edge (all versions)
-Mozilla Firefox 52.x  – 59.x
-Mozilla Firefox ESR 52.x
-Google Chrome 48.x – 64.x

Kaspersky Small Office Security supports Google Chrome and Mozilla Firefox on 32-bit and 64-bit operating systems.

 

درباره ما

KEYIRAN فروشگاه تخصصی فروش آنتی ویروس و لایسنس‌های اورجینال، در زمینه فروش آنتی ویروس خانگی و فروش آنتی ویروس تحت شبکه (سازمانی، شرکتی) است. کارشناس فروش و پشتیبانی فنی ما با داشتن دانش به روز در زمینه رایانه‌های شخصی، امنیت شبکه و محافظت کاربران در برابر نرم افزار‌های مخرب، شما را در انتخاب بهتر‌ین آنتی ویروس یاری می‌کنند. ما به شما اطمینان می‌دهیم بهتر‌ین راه حل‌های امنیتی و آنتی ویروس‌های اورجینال را، با قیمت رقابتی خریداری نمایید. KEYIRAN بهتر‌ین مکان برای خرید آنتی ویروس به صورت آنلاین است. دریافت بهتر‌ین قیمت و تخفیف برای خرید آنتی ویروس‌های خانگی و خرید آنتی ویروس‌های تحت شبکه نظیر آنتی ویروس کسپرسکی Kaspersky، آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender، آنتی ویروس نورتون Norton، آنتی ویروس ایست نود32 - ESET nod32، آنتی ویروس مک آفی McAfee، آنتی ویروس آویرا Avira، آنتی ویروس آواست Avast، آنتی ویروس تراست پورت TrustPort و دیگر آنتی ویروس‌ها است. ما تضمین می‌کنیم که تمامی آنتی ویروس‌ها و لایسنس‌های مایکروسافت Microsoft نظیر ویندوز Windows و آفیس Office اورجینال و برای فعال‌سازی محصول اصلی است و به طور کامل توسط سازنده پشتیبانی می‌شود. KEYIRAN نمایندگی رسمی فروش آنتی ویروس کسپرسکی، ESET و مایکروسافت در خاورمیانه و ایران است، به همین دلیل با خیال راحت و آسوده می‌توانید به اصالت محصولات ما تکیه کنید. KEYIRAN دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، دارای نماد از ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) است.

نماد اعتماد الکترونیکی

 

ENamad